MMA PLNajnowszeEFM SHOWNorman ParkeFAME MMA 14: Jest nagranie zza kulis! Piotr Szeliga nie wytrzymał i ruszył w stronę Parke!

FAME MMA 14: Jest nagranie zza kulis! Piotr Szeliga nie wytrzymał i ruszył w stronę Parke!

W sieci pojawiło się nagranie zza kulis. Piotr Szeliga podczas drugiej konferencji FAME MMA 14 wspominał, że doszło do jego następnej mocniejszej sprzeczki z Normanem Parke. Teraz wiemy jak to wyglądało! Do ich wyczekiwanego starcia dojdzie już w najbliższą sobotę w Tauron Arenie.

Szeliga

”Szeli” w rzymskiej klatce skrzyżuje rękawice z Normanem Parke. Pierwsza runda boks (małe rękawice), zaś w drugiej i trzeciej odsłonie zasady MMA.

Norman w ostatnim pojedynku stanął przed wyzywaniem i stoczył walkę z dużo cięższym rywalem. Parke w Gliwicach po niecałych dwóch minutach pokonał Popka Monstera (4-5). ”Król Albanii” nieszczęśliwie doznał kontuzji i nie był w stanie kontynuować walki. Parke wcześniej w FAME MMA zmierzył się z Borysem Mańkowskim oraz Kasjuszem ”Don Kasjo” Życińskim.

Jest nagranie!

Pojawiło się nagranie zza kulis, gdzie doszło do kolejnej sprzeczki pomiędzy Piotrem Szeligą i Normanem Parke. Trzeba było uspokoić całą sytuację, bowiem doszłoby do rękoczynów.

Sami zobaczcie:

Posted by Freak Fight on Tuesday, May 10, 2022

Aktualna karta walk FAME MMA 14:
Walka wieczoru:
“Gimper” vs “Tromba”
Pozostałe:
Sergiusz “Nitro” Górski vs Marcin “Xayoo” Majkut
Agata “Fagata” Fąk vs Monika Kociołek
Piotr “Szeli” Szeliga vs Norman Parke
Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka vs Krystian “Krycha UFC” Wilczak – walka o pas bmistrzowski kat. 77 kg
Mateusz ”Fit Lovers” Janusz vs Adam “AJ” Josef
Alan “Alanik” Kwieciński vs Mateusz “Muran” Murański
Mariusz “Hejter” Słoński vs Dawid Malczyński
Katarzyna “LalaLuna” Aleksander vs Wiktoria Jaroniewska

Zobacz także:

Mateusz Murański nie wytrzymał i uderzył Alana Kwiecińskiego: Nie wyjedziesz stąd! Widzieliście?

Dymy! Na programie się nie udało i tu również był problem. Podczas drugiej konferencji FAME MMA 14 miało dojść do face to face pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Alanem Kwiecińskim. ”Muran” nie wytrzymał i uderzył swojego najbliższego przeciwnika.

Piotr Szeliga ostro do Parke: C*j Ci na imieniny jak Arabowi, który nie dał pieniędzy trenerowi! Co wy na to?

Piotr Szeliga jest pewny swego przed sobotnim pojedynkiem. ”Szeli” podczas FAME MMA 14 stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Starcie z Normanem Parke odbędzie się w rzymskiej klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis