MMA PLFENMirosław Okniński ostro o WCA: Nie walczą na FEN, bo tam wszystko przegrywają!

Mirosław Okniński ostro o WCA: Nie walczą na FEN, bo tam wszystko przegrywają!

Mirosław Okniński nie odpuszcza! Trener za pomocą mediów społecznościowych ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o klubie WCA Fight Team.

Robert Jocz w rozmowie z portalem fightsport.pl zdradził, że wstrzymuje współpracę z organizacją Fight Exclusive Night. Oznacza to, że zawodnicy WCA Fight Team nie będą walczyć na galach prezesa Pawła Jóźwiaka.

Ja nie będę gorzkich słów szczędził, bo mi na walkach moich zawodników w tej federacji nie zależy. Na ten moment najlepiej będzie wstrzymać walki wszystkich zawodników w tej federacji, tylko usiąść i porozmawiać poważnie. Pójdzie walczyć, źle policzą i przegra walkę wygraną. Pan Jóźwiak powie nie zmieniamy, bo niby był błąd, ale nie zmieniamy i tak w kółko. Nie chcę czekać na kolejne nieszczęście. Zwalniamy sędziego? Ten sędzia nie powinien się w ogóle pojawić w tym oktagonie (..) Widzę co się dzieje na galach FEN. Trzy dychy za tejpowanie? Czy to żarty są? Albo we własnym zakresie robisz, jeśli gala jest niższej rangi albo opłacasz tak, żeby wszystkim zrobił. Skalę nie profesjonalizmu ukazuje brak odprawy sędziowskiej, nie wiesz kto Ci będzie sędziował. Nie było kontaktu z sędzią, podania ręki przed walką tak jak na innych galach. Nie wiesz nic, gość z kickboxingu sędziuje i przerywa Ci gilotynę. Jeżeli oni chcą to tak zostawić to ich sprawa, my pójdziemy gdzie indziej (..) Nie będziemy jeździć, prosić, błagać, składać protestów. Prezes Jóźwiak powiedział ”protestu nie składaj, bo go odrzucę”. To pokazuje skalę nie profesjonalizmu tej organizacji.

Okniński ostro o WCA!

Mirosław Okniński zareagował na ostatnie słowa Roberta Jocza, który domagał się zmiany werdyktu po walce Rafała Kijańczuka (8-4). Trener WCA Fight Team zapowiedział, że wstrzymuje starty swoich zawodników w organizacji Fight Exclusive Night.

Zawodnicy WCA za sprawa trenera Jocza nie walcza na Fen bo tam wszystko przegrywają oraz nie walczą z zawodnikami Akademia Sportów Walki Wilanów bo z nimi też przegrywają. Złej baletnicy zawadza rąbek przy spódnicy.

Zawodnicy WCA za sprawa trenera Jocza nie walcza na Fen bo tam wszystko przegrywaja oraz nie walcza z zawodnikami…

Posted by Mirek Okninski on Tuesday, April 6, 2021

Zobacz także:

Narkun o problemach przed pierwszą walką z De Friesem: Złamana ręka zakłóciła całe… ”Żyrafa” tym razem zaskoczy?

Tomasz Narkun (18-3) już dwudziestego czwartego kwietnia stanie przed drugą szansą zdobycia pasa kategorii ciężkiej. Tym samym ”Żyrafa” już niebawem może zostać podwójnym mistrzem KSW.

Don Kasjo zdradził ile waży przed walką z Parkiem! Nie uda się zrobić wagi?

Don Kasjo w rozmowie z Andrzejem Kostyrą zdradził ile waży przed nadchodzącą galą FAME MMA 10, na której to zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW – Normanem Parkiem.