MMA PLMirosław OknińskiMirosław Okniński o rewanżu Pasternaka z Tyburskim: Był bardzo dobrym workiem do bicia!

Mirosław Okniński o rewanżu Pasternaka z Tyburskim: Był bardzo dobrym workiem do bicia!

Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów – Mirosław Okniński – skomentował słowa Pawła Tyburskiego, który w swoich wypowiedziach nawoływał do rewanżu z Michałem Pasternakiem.

Okniński o Tyburskim
Foto: SE/ Mirosław Okniński

Pierwsze spotkanie tej dwójki miało miejsce na gali FAME FRIDAY ARENA. Paweł Tyburski, mimo że dał z siebie absolutne maksimum, to nie zdołał pokonać “Wampira”. Warto też dodać, że Michał Pasternak zmagał się z kontuzją bicepsa, której nabawił się w trakcie pojedynku. Nie wpłynęło to jednak na wynik walki. Michał poradził sobie z “Księżniczką” – pewnie, wygrywając na kartach sędziowskich.

Okniński mocno o Tyburskim!

Goryczy porażki nie może przełknąć Paweł Tybruski. Popularny freak-fighter w rozmowie z fansportu.pl stwierdził, że w rewanżu bez problemu poradziłby sobie z Michałem.

ZOBACZ TAKŻE: Mamy kolejnego Polaka w Glory! Bartosz Muszyński zawalczy w Rotterdamie

W rewanżu jestem w stanie bez problemu z “Wampirem” wygrać. Mogą się śmiać, ale będzie rewanż, to będą mogli ocenić. Na pewno damy kolejną zaje… walkę, ale z chłodniejszą głową.

Na słowa “Księżniczki” postanowił zareagować trener Mirek Okniński – nie zostawiając na Tyburskim suchej nitki.

Bardzo chętnie rewanż w MMA. Paweł zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Był bardzo dobrym workiem do bicia, twardym, mocnym workiem. Na razie Michał jest po kontuzji, chętnych do walki jest dużo. Słyszałem, że Alberto chce się bić, Alan Kwieciński, jest ich dużo. Dominik Zadora chętnie, bo tam obrażał Pasternaka, jak chce wyzywać, to niech się bije.

Zobaczylibyście drugie starcie tej dwójki? Dajcie znać w komentarzach!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis