MMA PLJan BłachowiczKhabib Nurmagomedov nie uważa Błachowicza i Teixeiry jako najlepszych półciężkich!

Khabib Nurmagomedov nie uważa Błachowicza i Teixeiry jako najlepszych półciężkich!

Khabib Nurmagomedov (29-0) zaskoczył następną opinią. Dagestańczyk uważa, że Jan Błachowicz (28-9) i aktualny mistrz Glover Teixeira (33-7) – nie należą do najlepszych półciężkich na świecie. Khabib wskazał innego zawodnika UFC.

Reprezentant WCA Fight Team wróci do klatki dwudziestego szóstego marca. Błachowicz wystąpi w walce wieczoru. Podopieczny Roberta Jocza w Stanach Zjednoczonych zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem (14-2). Potencjalne zwycięstwo z Serbem mocno przybliży naszego reprezentanta do szansy odzyskania tytułu.

Khabib: Są inni zawodnicy, którzy jeszcze nie dotarli na szczyt!

Khabib Nurmagomedov (29-0) nie uważa Jana Błachowicza (28-9) i Glovera Teixeiry (33-7) za najlepszych półciężkich w UFC. ”Dagestański Orzeł” nie pierwszy raz wychwala Magomeda Ankalaeva (16-1).

No wygrał Glover Teixeira z Błachowiczem, ale… Znowu rozejdzie się to po całym świecie, ale nie uważam ich za dwóch najlepszych półciężkich na świecie.Są inni zawodnicy, którzy jeszcze nie dotarli na szczyt. Na przykład Magomed Ankalaev. Ankalaev jest lepszy. Obok Ankalaeva można wskazać innych, na przykład… No są goście, którzy mogą z łatwością ich zastąpić. Po prostu nie nadszedł jeszcze czas. Tyle. Przyjdzie czas, gdy zostaną szybko zastąpieni. W tym kontekście nie zmieniam swojego zdania. Nie da się dwa razy osiągnąć szczytu formy.

Tłumaczył Bartlomiej Stachura z portalu lowking.pl

Zobacz także:

UFC: Artur Gwóźdź komentuje wpadkę dopingową Łukasza Brzeskiego! Widzieliście?

Mamy pierwsze słowa Artura Gwoździa po wpadce dopingowej Łukasza Brzeskiego (8-1-1). Warto zaznaczyć, że nasz reprezentant jeszcze nie zadebiutował w największej organizacji na świecie. Brzeski kontrakt zyskał zwycięstwem przed czasem na Contender Series w Las Vegas.

Sparing Piotra Pająka z legendarnym Saenchaiem! Były deski! [WIDEO] Oglądaliście?

Wczoraj informowaliśmy was o treningu Piotr Pająka z legendarnym Saenchaiem, ale to nie koniec! Pojawiło się nagranie ze sparingu, gdzie nie było mowy o taryfie ulgowej.