MMA PLFAME MMAMirosław Okniński w klatce FAME? Trener podał stawkę za jaką wejdzie do walki jako zawodnik!

Mirosław Okniński w klatce FAME? Trener podał stawkę za jaką wejdzie do walki jako zawodnik!

“Łaaa”! Mamy dla Was wiadomość, która poruszy świat freaków! Trener Akademii Sportów Walki Wilanów Mirosław Okniński w klatce FAME MMA? Bardzo możliwe, ale pod warunkiem ogromnej wypłaty!

Mirosław Okniński

Trener Okniński był jednym z gości podczas MMA Weekend, który miał miejsce w ostatni weekend w Krakowie. Tam złapał go prowadzący kanał 6Pak Michał Rogoziński, któremu trener zdradził stawkę, za jaką wszedłby do klatki FAME MMA.

Mirosław Okniński w klatce FAME? Trener podał stawkę za jaką wejdzie do walki jako zawodnik!

Trener Okniński to jedna z najbarwniejszych postaci w polskim MMA, która na dodatek kuma klimat freaków jak niewielu innych profesjonalistów.

Co ciekawe, sam mógłby zdecydować się na walkę w klatce, ale pod warunkiem ogromnej wypłaty. Jakiej? Oto, co Mirosław Okniński w tym temacie powiedział Michałowi Rogozińskiemu:

“Ja mogę wejść do klatki FAME MMA, ale oni nie mają tyle pieniędzy! 3 miliony złotych jak dadzą, to wychodzę! Za trzy miliony! Milion zaliczki i dwa miliony po walce.”

Zobacz także:

Polak złapany na dopingu! Co sądzicie o całym zamieszaniu?

Nie tak wyobrażał sobie początek kariery w UFC Łukasz Brzeski (9-1-1). Polak nie zdążył jeszcze zadebiutować w największej organizacji na świecie, a już wpadł na dopingu.

Pięściarz vs. Włodarz już wkrótce! Kogo typujecie?

Na gali REVOLTA, która odbędzie się 8 stycznia w Tczewie dojdzie do bardzo ciekawie zapowiadającego się pojedynku! W oktagonie staną naprzeciwko siebie pięściarz oraz włodarz jednej z czołowych polskich federacji MMA. Mowa o Przemysławie Opalachu oraz Filipie Bątkowskim.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [17-19.12.2021]

Rok powoli zbliża się ku końcowi, ale przed nami wciąż jeszcze kilka ciekawych gal. Sprawdźcie co warto obejrzeć w ten weekend.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis