MMA PLDenis ZałęckiMirosław Okniński chwali Denisa Załęckiego: Gdyby przyszedł do mnie wcześniej, to Artur Szpilka nie wziąłby tej walki

Mirosław Okniński chwali Denisa Załęckiego: Gdyby przyszedł do mnie wcześniej, to Artur Szpilka nie wziąłby tej walki

Jeden z najpopularniejszych trenerów sportów walki w Polsce Mirosław Okniński chwali swojego podopiecznego Denisa Załeckiego przed jego walką z Arturem Szpilką.

Mirosław Okniński chwali Denisa

A do niej dojdzie już 17 września na gali High League 4. Starcie Szpilka vs Załęcki to pojedynek, na który czekają nie tylko fani freaków, ale i obserwatorzy mieszanych sztuk walki na najwyższym poziomie, bowiem większość fanów jest ciekawa tego jak Szpilka zaprezentuje się na tle doświadczonego i popularnego “Bad Boya”.

Mirosław Okniński chwali Denisa Załęckiego: Gdyby przyszedł do mnie wcześniej, to Artur Szpilka nie wziąłby tej walki

Wczoraj natomiast odbył się program Rundki z udziałem i Załęckiego i Szpilki, w którym obaj zawodnicy wprowadzali kibiców w klimat ich zestawienia.

W pewnym momencie w studio doszło do połączenia telefonicznego z trenerem Mirosławem Oknińskim, który pomaga w przygotowaniach torunianinowi. Okniński jest pod wrażeniem tego, jakim sportowcem i jakie sportowe umiejętności prezentuje na sali treningowej Załęcki:

“Denis u mnie na treningach to co robił, to ja po prostu otworzyłem buzię i jak karp po prostu siedziałem i mówię: kur**a! Czemu on do mnie nie przyszedł wcześniej? Ale potem pomyślałem tak – gdyby do mnie przyszedł wcześniej, to teraz byłby już tak zajebiście dobry, że Artur nie wziąłby tej walki. A teraz jest szansa na tę walkę i Denis pokaże zajebistą walkę. Uważam, że kibice się mocno zdziwią, bo wiem, żę kursy są na Szpilkę, ale pozamykamy wszystkim mordy. Wjeżdżam rozjeżdżam!”

Shot z wypowiedzi trenera Oknińskiego poniżej:

Cały telefon Mirosława Oknińskiego do programu Rundki poniżej:

Zobacz także:

Alan Kwieciński odpowiada na słowa ”Matrixa”: Śmieszny jesteś ku**a hipokryto! Widzieliście?

Alan Kwieciński postanowił zareagować na insta stories. Mowa o ostatnich słowach uznanego uderzacza w naszym kraju – Michała ”Matrixa” Królika. Kickboxer w mocnych słowach wypowiedział się o ”Alaniku”.

Krzysztof Stanowski prześmiewczo komentuje wideo “Dzień z Ferrarim”. Amadeusz odpowiada! Co wy na to?

Krzysztof Stanowski zareagował na hitowy filmik High League “Dzień z Amadeuszem Ferrarim”, który ukazuje przysłowiowy “dzień z celebrytą”. Zawodnik szybko odpowiedział na wpis dziennikarza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis