MMA PLFAME MMAMirek Okniński masakruje Don Diego: Przyznaje Ci, jesteś… [WIDEO]

Mirek Okniński masakruje Don Diego: Przyznaje Ci, jesteś… [WIDEO]

Mirosław Okniński w swoim żywiole, czyli wywiad przed kamerą MMA.PL! Tym razem oberwało się „Don Diego”, który miał zmierzyć się z Adamem Oknińskim, synem trenera – na jubileuszowej gali FAME.

Okniński masakruje Kubiszyna
Foto: MMAPLtv

Na początek sternik Akademii Sportów Wilanów zdradził, jak wyglądała rozmowa z Kubiszynem. Adam i Mateusz mieli skrzyżować rękawicę na FAME MMA 20, które ma odbyć się listopadzie, więc za jakieś dwa miesiące.

Rozmowa była taka, że mieliśmy się bić z Don Diego na FAME w listopadzie. Kubiszyn miał się zastanowić, bo robi obóz i stwierdził, że teraz nie będzie mógł, dopiero w lutym – nie wiadomo, którego roku.

Mirosław Okniński w natarciu!

Okniński zdradził, dlaczego pała nienawiścią w stronę Mateusza Kubiszyna. Poruszył również kwestie lojalności „Don Diego” wobec swojego podopiecznego.

Don Diego nazwał mnie zj*bem, gdzie ja nic mu nie zrobiłem. Powiedział też, że nigdy Szeligi nie zostawi, a za 2-3 tygodnie zostawił Szeligę. W wywiadach gadał, że jakim on byłby g*ownem, gdyby zostawił Piotra. Cały czas to powtarzał, chociaż znał sytuację Szeligi.

Kontynuował:

Później w Internecie wyszła afera, że dziewczyna Piotra coś tam powiedziała za dużo. Kubiszyn spotkał się z bardzo dużym hejtem i nie ze względu na kręgosłup moralny, a właśnie hejt był powodem, przez który zakończył współpracę z Szeligą

Mirek Okniński całość skwitował, nazywając Kubiszyna g*wnem.

Don Diego, dlaczego nazwałeś mnie zj*em, kiedy ja nic złego nie powiedziałem na twój temat? Powiem tak, jakim ty jesteś g*wnem, że zostawiłeś Szeligę, gdy on nic nie zrobił, a jeżeli coś zrobił, wiedziałeś o tym wcześniej, więc moralnie już powinieneś go zostawić, a dopiero go opuściłeś, gdy wylał się hejt i po prostu nie uniosłeś tego hejtu. To, jakim ty jesteś g*wnem? Sam tak o sobie powiedziałeś, więc to są twoje słowa, bo ja nigdy bym cię tak nie obraził. Ale przyznam Ci, jesteś g*ownem.

Wygląda na to, że narodził się nowy konflikt, aż się w głowie przewraca od tego wszystkiego.

ZOBACZ TAKŻE: Cichy chętny na walkę z dwoma posłami: Zawsze mnie irytowali! To mogłoby wzbudzić emocje!

To tylko krótki fragment z całego wywiadu, który znajdziecie na naszym kanale YouTube – MMAPLtv.

Wywiad dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis