MMA PLArchiwumMichał CichyCichy chętny na walkę z dwoma posłami: Zawsze mnie irytowali! To mogłoby wzbudzić emocje!

Cichy chętny na walkę z dwoma posłami: Zawsze mnie irytowali! To mogłoby wzbudzić emocje!

Na kanale Brzózka TV pojawiła się najnowsza rozmowa z Michałem Cichym, który w ostatnim czasie poinformował, że startuje na posła z ostatniego miejsca Konfederacji w woj. świętokrzyskiego! Dziennikarz MMA.pl w wspomnianym wywiadzie został zapytany z jakim politykiem chciałby zmierzyć się w klatce. Cichy szybko wskazał dwóch posłów, którzy jak zaznaczył ”zawsze go irytowali”.

Cichy

O swojej decyzji Michał informował w mediach społecznościowych.

To już oficjalnie! 🔥 Kandyduję w wyborach parlamentarnych, które odbędą się już 15 października. Startuję z mojego województwa świętokrzyskiego z ostatniego miejsca (32) z listy Konfederacji.

Cichy na swoim koncie ma dwie walki w freak fightach. Do debiutu doszło w październiku 2022 roku na gali PRIME SHOW MMA 3. 33-latek po całym dystansie jednogłośną decyzją sędziów pokonał Adriana Ciosa.

W drugim pojedynku Cichy wystąpił na gali High League 6, gdzie musiał uznać wyższość Tomasz ”Szalonego Reportera” Matysiaka.

Cichy: Wolę z nimi debatować, ale…

Michał Cichy na kanale Brzózka TV został zapytany z jakim politykiem chciałby zmierzyć się w klatce. Dziennikarz MMA.PL wskazał nazwiska dwóch posłów.

– Z którym politykiem chciałbyś zawalczyć w klatce?

(Śmiech) Wiesz co czasami mnie oto pytali i zawsze przychodził mi do głowy Michał Szczerba i Borys Budka. Zawsze mnie Ci politycy irytowali dość mocno (…) Wolę z nimi debatować, ale jakbym miał wybrać kogoś z kim miałbym się bić to może, któryś z nich. Ktoś mi kiedyś powiedział, że może z Zandbergiem, ale on mnie ze swoimi poglądami raczej mnie bawi niż irytuje.    

Cała rozmowa i wspomniana wypowiedź poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis