MMA PLNajnowszemiklaszMiklasz rusza na podbój Francji! ”Polish Machine” zmierzy się z utytułowanym judoką!

Miklasz rusza na podbój Francji! ”Polish Machine” zmierzy się z utytułowanym judoką!

Kacper Miklasz nie zamierza długo czekać i już jedenastego marca stoczy swój kolejny zawodowym pojedynek. ”Polish Machine” podpisał kontrakt i wystąpi na gali we Francji. Zawodnik pochodzący z Ełku podczas gali Hexagone MMA zmierzy się z utytułowanym judoką.  

Miklasz

Na tej samej gali wysoko w karcie walk pojawi się dobrze znany w naszym kraju – Norman Parke. ”Stormin” tym razem skupił się na pojedynkach w pro sportowych organizacjach. Były tymczasowy mistrz KSW zmierzy się z reprezentantem Brazylii – Juniorem Orgulho. Parke w ostatnich walkach pokonywał Grzegorza ”Szuli” Szulakowskiego, Piotra ”Szeli” Szeligę oraz Popka.

Warto zaznaczyć, że na tej samej gali wystąpi Weronika Eszer (0-2). Polka zmierzy się z debiutującą Shanelle Dyer. Weronika swój debiut odnotowała na gali KSW 63, gdy przegrała przed czasem z Emilią Czerwińską.

Miklasz stanie przed dużym wyzwaniem!

Kacper Miklasz nie zwalania, a przyspiesza! ”Polish Machine” już jedenastego marca wystąpi we Francji, a jego przeciwnikiem będzie debiutujący Javad Mahjoub. Reprezentant Iranu to przede wszystkim utytułowany judoka.

31-latek pod swoimi barwami rywalizował w następujących turniejach – Igrzyska Azjatyckie 2010, 7. Mistrzostwa Świata w Judo 2011, ćwierćfinały Mistrzostwa Azji w Judo 2012, srebrny medal Mistrzostwa Świata 2012.

Karta walk nadchodzącej gali poniżej:

Zobacz także:

Mogło się skończyć źle! Zawodnik cieszył się z wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej [WIDEO] Widzieliście?

Dość niespodziewana sytuacja miała miejsce na gali Octagon League 41 w miejscowości Ałmaty w Kazachstanie, która odbyła się w minioną niedzielę. Jeden zawodnik cieszył się ze swojej wygranej wskakując na klatkę i… spadł z niej!

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem” Co wy na to?

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powiedział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis