MMA PLArtur SzpilkaSzpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem”

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana: „Zawsze jak walczył obrońca Częstochowy, to włączałem”

Artur Szpilka w wywiadzie dla portalu MMA Rocks powidział m.in o walce z Don Kasjo oraz o swojej przyszłości we freak figtach.

Szpilka przyznał, że ogląda walki Najmana

Szpilka we freak figtach stoczył jedną walkę. Była to walka na High League 4, gdzie pokonał Denisa Załęckiego. W wywidzie dla MMA Rocks “Szpila” powiedział m.in o atmosferze panującej na High league oraz o jego dalszej karierze w frekach:

– Przede wszystkim byłem zażenowany poziomem tego wszystkiego. Nie poziomem sportowym, bo tego to w ogóle nie było. Ja mówię o poziomie wyzwisk, tego wszystkiego. Mówiłem, że irytuje mnie to, że te dwa oszołomy skaczą do siebie, bo są ochroniarze, skaczą jak wilki. A przecież mieszkaliśmy w jednym hotelu. Przechodzą obok siebie, nie będę mówił nazwiskami, jeden udaje, że rozmawia przez telefon, a drugi się zastanawia nie wiadomo co i nie widzi. Nie, nie, nie Artur. Ty tutaj nie pasujesz.

– Federacja High League od początku do końca wszystko zrealizowała, nie mam żadnych zastrzeżeń, tylko nie podobają mi się zawodnicy, ale nie wszyscy. Na przykład Lexy, Kacper Błoński wnoszą fajne wartości. Mówię o nich, bo ich znam, z nimi trenuję w WCA.

Z wypowiedzi Szpilki wynika, że prawdopodobnie nie zoabczymy go już nigdy w żadnej z organizacji freakowych. Oznacza to że jego walka z Don Kasjo zaplanowana na marzec się nie odbędzie.

Na koniec wywiadu Szpilka powiedział że freaki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kibiców. Wspomniał też, że oglądał m.in walki Marcina Najmana.

Ja nigdy nie byłem tym zainteresowany. Wiadomo, że jak ktoś tam się kłóci, to zobaczysz, bardziej dla śmiechu. Muszę przyznać, nie wiem, czy powinienem to mówić, ale np. zawsze jak walczył nasz obrońca Częstochowy Marcin, to zawsze włączałem. Mówiłem Kama: „Wykup, zobaczymy, co będzie się działo”. Co by nie mówić jest coś, że włączysz z ciekawości.

Wywiad z Arturem Szpilką:

Zobacz także:

Silesian 9: Górniak kończy rywala po… dwóch kopnięciach! Mariańczyk znów w efektownej wersji! [WIDEO] Widzieliście?

W sobotę w Bytomiu odbyła się gala Silesian MMA 9 – kibice mieli szansę zobaczyć jedenaście pojedynków. Tylko jedno starcie zostało zakontraktowane w formule K-1 i był to main event.

Paweł Jóźwiak grzmi po porażce Marcina Naruszczki na BRAVE CF 69. Chce zrobić rewanż na FEN! Widzieliście?

Prezes FEN Paweł Jóźwiak grzmi po porażce swojego trenera – Marcina Naruszczki na gali BRAVE CF 69. Polak przegrał tam decyzją sędziów z byłym zawodnikiem KSW Alexandarem Iliciem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis