MMA PLNajnowszemiklaszMiklasz już z pasem! ”Polish Machine” zaprezentował trofeum po ostatnim szybkim zwycięstwie!

Miklasz już z pasem! ”Polish Machine” zaprezentował trofeum po ostatnim szybkim zwycięstwie!

Kacper Miklasz w mediach społecznościowych poinformował, że kurier dojechał i tym samym ”Polish Machine” zaprezentował swoje trofeum. Ełczanin zdobył tytuł na gali First Step Championship 6 w Chojnicach.

Miklasz

Miklasz odnotował trzecie zawodowe zwycięstwo. Kacper od początku wyprowadzał dużo niskich kopnięć, które robiły wrażenie na przeciwniku. ”Polish Machine” do tego polował mocnym ciosem. Ćwik w pewnym momencie ruszył po nogi, ale nie był to dobry pomysł. Miklasz poszedł po gilotynę i za moment było już po wszystkim.

Sami zobaczcie:

Posted by Sztuki Walki on Saturday, November 12, 2022

Miklasz prezentuje pas!

Jak widać kurier dojechał! Kacper Miklasz w mediach społecznościowych zaprezentował pas, który zdobył podczas ostatniej walki.

Miklasz nie ukrywa, że chętnie zmierzy się z Pawłem Tyburskim, który jest uznawany za jednego z najlepszych freaków jeśli chodzi o poziom typowo sportowy.

Podążaj za marzeniami żeby je spełniać. Raz jest pod górkę a później z górki! Pas zdobyty motywacja do dalszych ciężkich treningów.

Zobacz także:

Damian Janikowski sparował z 25 kilo cięższym Karwatem! Jak to się skończyło? [WIDEO]

Na kanale Strong Ekipa pojawił się materiał z Damianem Janikowskim. Co ciekawe doszło do sparingu pomiędzy freak fighterem, a medalistą olimpijski w zapasach. Janikowski był pod wielkim wrażeniem. 

Kolejna przegrana byłego mistrza KSW! Teraz Mineeva czeka walka na froncie wojennym! [WIDEO] Widzieliście?

Vladimir Mineev (16-1-1) doświadczony zawodnik MMA i uznany kick-boxer stoczył ostatni pojedynek przed wysłaniem na front. Mistrz organizacji AMC Fight Night został powołany do wojska w ramach częściowego rozkazu mobilizacyjnego prezydenta Rosji – Władimira Putina. Rosjanin wystąpił przed własną publicznością, gdy w formule K-1 przed czasem odprawił byłego mistrza KSW – Fernando Rodriguesa Jr. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis