MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiDamian Janikowski sparował z 25 kilo cięższym Karwatem! Jak to się skończyło? [WIDEO]

Damian Janikowski sparował z 25 kilo cięższym Karwatem! Jak to się skończyło? [WIDEO]

Na kanale Strong Ekipa pojawił się materiał z Damianem Janikowskim. Co ciekawe doszło do sparingu pomiędzy freak fighterem, a medalistą olimpijski w zapasach. Janikowski był pod wielkim wrażeniem. 

Janikowski

Przypomnijmy, że Damian Janikowski już dziesiątego grudnia stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. Będzie to miało miejsce na High League 5 w Łodzi, gdzie w sportowym starciu zmierzy się z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Warto zaznaczyć, że walka odbędzie się na zasadach MMA. Tym samym Janikowski jest zdecydowanym faworytem.

Zobaczcie co powiedział Janikowski, który pierwszy raz brał udział w freakowej konferencji:

Tutaj tata Denisa jest spokojnym, ułożonym gościem. Vaso Bakocevic też pokazał się z dobrej strony. Don Diego jest sportowcem z krwi i kości, tam trochę potem podkręcał z Denisem, umiejętnie to zrobił. Spodziewałem się większych emocji, czegoś gorszego, co mnie dotknie, jako sportowca, który nigdy nie uczestniczył w takiej konferencji. Nie było akurat dużych dymów. Denis próbował sprowokować Diego, ale było okej. Denis ma trochę żal do tego, że przegrał z Kubiszynem. Uważa się za dobrego zawodnika i próbuje wyciągać jakieś brudy i swoją osobą wzbudza emocje, ale to tylko moje zdanie. Nie chciałbym się na temat wypowiadać, bo go nie znam, nie wypada mi nic o nim mówić. Jedynie tylko tyle, co widzę

Jest sparing Karwata z Janikowskim!

Doszło do sparingu Damiana Janikowskiego z Konradem Karwatem. Medalista olimpijski pochwalił freak fightera.

Siła jest! Chciałem go podmęczyć, ale on jest duży, ciężko go złapać. I trzeba też uważać, bo jak źle złapię i będę chciał rzucić albo coś, to mogę sam się nadziać na coś.

Sami zobaczcie:

Konrad Karwat ma za sobą dwa pojedynki w mieszanych sztukach walki stoczone w organizacji High League. Konrad w debiucie odprawił z kwitkiem ściągniętego w zastępstwie – Mateusza ”Tarzana” Leśniaka. Ostatni pojedynek Karwata miał miejsce na High League 4, gdzie szybko i efektownie przed czasem pokonał Radosława Słodkiewicza.

Zobacz także:

Paweł Pawlak nad Mamedem Khalidovem! Zmiany w oficjalnym rankingu po KSW 76! Widzieliście?

Federacja KSW zaktualizowała swoje oficjalne rankingi po minionej gali KSW 76, która w miniony weekend odbyła się w Grodzisku Mazowieckim. Z jednej z najważniejszych zmian dowiadujemy się tego, że Paweł Pawlak znalazł się nad legendarnym Mamedem Khalidovem.

Lil Masti mistrzyni FAME MMA kończy karierę! Znamy powód! Co wy na to?

Aniela Bogusz niewątpliwie najlepsza freak fighterka w mieszanych sztukach walki poinformowała w mediach społecznościowych o zakończeniu kariery. Popularna ”Lil Masti” w ostatnim pojedynku została królową freak fightów. Nie wiemy jednak co w tym momencie z pasem FAME MMA. Niewykluczone, że o trofeum ponownie powalczy Marta Linkiewicz, a kto będzie jej przeciwniczką? Tu pojawia się wiele pytań.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis