MMA PLArchiwumK-1Kolejna przegrana byłego mistrza KSW! Teraz Mineeva czeka walka na froncie wojennym! [WIDEO]

Kolejna przegrana byłego mistrza KSW! Teraz Mineeva czeka walka na froncie wojennym! [WIDEO]

Vladimir Mineev (16-1-1) doświadczony zawodnik MMA i uznany kick-boxer stoczył ostatni pojedynek przed wysłaniem na front. Mistrz organizacji AMC Fight Night został powołany do wojska w ramach częściowego rozkazu mobilizacyjnego prezydenta Rosji – Władimira Putina. Rosjanin wystąpił przed własną publicznością, gdy w formule K-1 przed czasem odprawił byłego mistrza KSW – Fernando Rodriguesa Jr. 

Rodrigues

To było kolejne zwycięstwo Mineeva z zawodnikiem, który ma za sobą przygodę w największej organizacji w naszym kraju. W przeszłości Vladimir jednogłośną decyzją sędziów pokonał Erko Juna. Warto wspomnieć, że Vladimir jest byłym spadochroniarzem, który przez kilka lat służył w rosyjskim wojsku.

”Santo Forte” pas organizacji KSW zdobył w 2016 roku, gdy dość niespodziewanie przed czasem odprawił Karola Bedorfa. Brazylijczyk nie będzie dobrze wspominał kolejnych walk w Polsce, bowiem został szybko znokautowany z rąk Marcina Różalskiego oraz Michała Andryszaka.

Mineev skończył przed czasem!

Vladimir Mineev w trzeciej odsłonie przed czasem odprawił Fernando Rodriguesa Jr – koniec nastąpił po trzecim liczeniu. Sędzia nie zamierzał ryzykować i postanowił przerwać walkę. Duże wątpliwości są przy drugim liczeniu, gdy w klinczu nie padł cios, a Rosjanin po prostu z dużą siłą rzucił Brazylijczykiem…. sędzia ostatecznie liczył.

Całą sytuację i skończenie zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Znamy szczegóły pożegnalnej walki legendarnego Fedora Emelianenko! ”Car” wraca do klatki! Widzieliście?

Czwartego lutego właśnie wtedy odbędzie się pożegnalna walka legendarnego Fedora Emelianenko (40-6). ”Car” podczas gali Bellator 290 w Kalifornii dostanie szansę na zrewanżowanie się Ryanowi Baderowi (30-7).

Rosyjskie władze oskarżone! Doprowadzili do tragedii?

Jak informuje portal ”Chita” – mistrz świata Oleg Sorokaniuk popełnił samobójstwo. Ojciec zawodnika oskarża rosyjskie służby państwowe o przyczynienie się do tragedii.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis