MMA PLKSWMichał Michalski po przejściu do KSW: Jestem w ekstraklasie i najlepszej organizacji w Europie

Michał Michalski po przejściu do KSW: Jestem w ekstraklasie i najlepszej organizacji w Europie

Michał Michalski (6-2), dotychczas związany z federacją FEN kilka dni temu oficjalnie przeniósł się do największego gracza na polskim rynku mieszanych sztuk walki – KSW.

Pochodzący z Wrocławia zawodnik zadebiutuje w okrągłej klatce na gali KSW 43 we wrocławskiej Hali Stulecia.

W rozmowie z polsatsport.pl, Michalski opowiedział o zbliżającym się pojedynku na gali we Wrocławiu:

“Marzyłem o walkach w KSW od momentu, kiedy rozpocząłem trenować sporty walki. Postawiłem sobie taki cel, żeby związać się z tą organizacją i chciałem dojść do tego momentu. Teraz cele się zmieniają. Chcę walczyć o pas mistrzowski i będę do tego zmierzał. Teraz muszę się skupić na kolejnej walce, która już 14 kwietnia, a jeśli ją zwyciężę będziemy myśleć o kolejnych krokach.

Oczywiście śledzę wszystkie pojedynki, które odbywają się na galach KSW, a kategoria półśrednia interesuje mnie najbardziej. Ostatnio doszło do wielu roszad, poznaliśmy nowego mistrza, ale myślę, że Borys Mańkowski miał po prostu słabszy dzień. Ja siebie widzę w tej stawce wysoko. Nie mogę jednak zapominać, że to już jest ekstraklasa i najlepsza organizacja MMA w Europie. Nie ma tu ludzi z przypadku, trzeba się naprawdę lać i dawać z siebie wszystko.”

Cały wywiad polsatsport.pl z Michałem Michalskim TUTAJ.