MMA PLArchiwumPasternakMichał Pasternak pomaga choremu dziecku! Na licytację idzie strój z ostatniej walki

Michał Pasternak pomaga choremu dziecku! Na licytację idzie strój z ostatniej walki

Czołowy polski półciężki wystawia na licytację spodenki z wygranej walki na Wotore.

Foto: tapology.com

Zawodnicy MMA często udzielają się w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, między innymi poprzez licytowanie unikatowych strojów, czy rękawic z pojedynków. Na taki gest zdecydował się Michał Pasternak, który położył pod młotek spodenki ze swojej ostatniej walki na Wotore.

Cena wywoławcza wynosiła 50 zł, lecz na dzisiaj jest to już 700 zł. Licytacja trwa do 28.01 do godziny 20.00. Swoje oferty możecie składać w komentarzach pod postem Michała, który załączamy poniżej.

Cześć wszystkim 😉Poniżej wystawiam na licytację dla ciężko chorej dziewczyny spodenki z ostatniej walki na Wotore….

Posted by Michał Pasternak on Tuesday, January 25, 2022

Cześć wszystkim. Poniżej wystawiam na licytację dla ciężko chorej dziewczyny spodenki z ostatniej walki na Wotore. Kwotę proszę podawacje w komentarzach tylko i wyłącznie w tym poście, wygrywa najwyższa kwota.

Do zamknięcia zbiórki wciąż brakuje kilkudziesięciu tysięcy złotych, dlatego liczy się każdy grosz. Link do zbiórki.

Kariera Michała Pasternaka

Michał Pasternak należy do polskiej czołówki w dywizji do 93 kg. W swojej karierze walczył między innymi dla One FC. Na rodzinym podwórku mogliśmy go oglądać między innymi w PLMMA i Wotore, gdzie w ostatni piątek wygrał walkę z Simonem Henriksenem. W ostatnich dniach organizacja Babilon MMA ogłosiła hitowe starcie w którym Michał Pasternak skrzyżuje rękawice z Łukaszem Sudolskim.

Zobacz także:

Don Kasjo komentuje walkę Cieślak o mistrzostwo świata! Pięściarz odpowiada: Perfidne kłamstwo! Co wy na to?

Ostatnia zaczepka Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego w kierunku Michała Cieślaka nie przeszła koło nosa pięściarzowi. Pretendent do tytułu organizacji WBC postanowił odpowiedzieć na słowa włodarza federacji Prime Show MMA.

Najman dziękuje fanom za przyjęcie w Wieluniu. Boxdel kontruje: 90% ludzi było dla mnie i Stano! Widzieliście?

Nie milkną echa wczorajszej wizyty Marcina Najmana, Krzysztofa Stanowskiego i Boxdela w Wieluniu. W sieci aż wrze od materiałów i analiz tego, co wydarzyło się w tym ważnym w historii Polski mieście.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis