MMA PLNajnowszeBoxdelNajman dziękuje fanom za przyjęcie w Wieluniu. Boxdel kontruje: 90% ludzi było dla mnie i Stano

Najman dziękuje fanom za przyjęcie w Wieluniu. Boxdel kontruje: 90% ludzi było dla mnie i Stano

Nie milkną echa wczorajszej wizyty Marcina Najmana, Krzysztofa Stanowskiego i Boxdela w Wieluniu. W sieci aż wrze od materiałów i analiz tego, co wydarzyło się w tym ważnym w historii Polski mieście.

Najman boxdel

Przypominamy, że spotkanie w Wieluniu było spowodowane rozmową Krzysztofa Stanowskiego z burmistrzem Pawłem Okrasą, który wynajął organizacji MMA VIP halę w celu zorganizowania czwartej edycji gali tej organizacji. Stanowski jest człowiekiem, który oburzył się na to, że miasto Wieluń zdecydowało się pomóc organizacji, która promuje się obecnością w swoich strukturach bossa mafijnego i byłego przywódcy mafii pruszkowskiej – Andrzeja Z. ps. Słowik.

Najman dziękuje fanom za przyjęcie w Wieluniu. Boxdel kontruje: 90% ludzi było dla mnie i Stano

W Wieluniu podczas tego wydarzenia było mnóstwo ludzi. Wydawało się, że fani podzielili się na zwolenników Najmana i Stanowskiego, co zresztą widać w mediach społecznościowych.

“El Testosteron” podziękował swoim zwolennikom za – jak to określił – “super przyjęcie”:

W opozycji do wpisu Najmana, swój post zamieścił także obecny wczoraj w Wieluniu Boxdel. Współwłaściciel organizacji FAME MMA zadrwił z “El Testosterona” i zasugerował, że 90% publiki przyszła pod Urząd Miejski w Wieluniu dla jego i Stanowskiego:

“najman co ty piszesz, ze w Wieluniu byli twoi fani?
przecież tam 90% ludzi bylo dla mnie i Stano, 6% przechodniów, 3,5% niebieskich i 0,5% twoich przydupasow z którymi przyjechałeś elo”

Zobacz także:

High League 2: Awantura! Denis Załęcki wypłacił liścia Kwiecińskiemu! [WIDEO]

Podczas dzisiejszych ”Rundek” było naprawdę grubo. Denis Załęcki podczas face to face postanowił spoliczkować Alana Kwiecińskiego. Do ich starcia dojdzie piątego lutego na High League 2 w Tauron Arenie.

Krzysztof Klaczek przywita Dawida Śmiełowskiego w klatce KSW!

Znany już fanom KSW Krzysztof Klaczek (12-7, 3 KO, 4 Sub) przywita w okrągłej klatce niepokonanego, czołowego zawodnika znad Wisły. Rywalem „Cage Mastera” na gali KSW 67 w Warszawie będzie kończący wszystkie starcia przed czasem, Dawid Śmiełowski (8-0, 6 KO, 2 Sub). Starcie, do którego dojdzie 26 lutego w Global EXPO, odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.

Dantejskie sceny w Wieluniu! Pełno policji, burmistrz zamyka drzwi!

W Wieluniu dalej jest gorąco! Burmistrz postanowił zamknąć drzwi ratusza dla mieszkańców i mediom. Powód? Krzysztof Stanowski nagrywa z nim materiał i odpowiada na trudne pytania.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis