MMA PLNajnowszeSilesian MMAMichał Hawro vs. Cyprian Wieczorek w walce o pas na Silesian MMA 11

Michał Hawro vs. Cyprian Wieczorek w walce o pas na Silesian MMA 11

Podczas wrześniowej gali Silesian MMA 11 w Mysłowicach dojdzie do pojedynku o pas kategorii koguciej. Zawalczą o niego dwaj młodzi i utalentowani zawodnicy.

Michał Hawro vs. Cyprian Wieczorek
Foto: Silesian MMA

23 września w hali MOSiR w Mysłowicach rękawice skrzyżują Michał Hawro (1-0) i Cyprian Wieczorek (2-1).

WALKA O PAS FEDERACJI SILESIAN MMA podczas 1️⃣1️⃣ edycji Naszej Gali 🫡🥊 MMA 61 KG Z jednej strony Michał Hawro …

Posted by Silesianmma on Monday, August 28, 2023

Hawro to reprezentant klub Shark Top Team Bytom. Jego zawodowy debiut odbył się w czerwcu ubiegłego roku na gali Silesian MMA 6, gdy w zaledwie 90 sekund znokautował Marcina Maleszewskiego. Hawro wygrywał również swoje walki na zasadach semi-pro na wcześniejszych galach śląskiej organizacji.

Naprzeciw niego w klatce pojawi się Wieczorek, czyli zawodnik Silesian Cage Club. Cyprian od kilku lat jest uznawany za ogromny talent. Dwukrotnie nagradzano go Heraklesem dla Najlepszego amatorskiego zawodnika (za lata 2019-2020). Debiut zawodowy zaliczył w największej organizacji MMA w Polsce. Na KSW 59 na pełnym dystansie musiał jednak uznać wyższość Patryka Likusa. Swoje dwa zawodowe zwycięstwa odniósł zaś już na galach Silesian MMA. Podczas siódmej edycji niejednogłośną decyzją pokonał Patrika Martinika zaś na dziesiątej już w pierwszej rundzie uporał się z Mikołajem Kałudą.

Teraz obaj zawodnicy stają przed ogromną szansą na zdobycie tytułu mistrzowskiego.

O gali w Mysłowicach pisaliśmy już wcześniej na łamach MMA.pl. Jednym z głównych pojedynków gali będzie choćby starcie Michała Sobiecha (4-1) z Sylwestrem Hasnym (7-10-1). 

Gala Silesian MMA 11 transmitowana będzie w systemie PPV. Koszt subskrypcji wynosi 29 zł.

Silesian MMA 11 PPV

Bilety na wydarzenie można zakupić zaś TUTAJ.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis