MMA PLBez kategoriiGala Silesian MMA 11 już we wrześniu w Mysłowicach. Znamy pierwsze zestawienia!

Gala Silesian MMA 11 już we wrześniu w Mysłowicach. Znamy pierwsze zestawienia!

Już 23 września w hali MOSiR w Mysłowicach odbędzie się gala Silesian MMA 11. Organizatorzy odkryli już pierwsze karty i przedstawili kilka zastawienień.

Silesian MMA 11
Foto: Silesian MMA

Poprzednia gala śląskiej organizacji odbyła się w czerwcu w Będzinie. W walce wieczoru Silesian MMA 10 Adrian Dudek pokonał Jussiego Halonena. Krystian Blezień broniąc pasa wagi lekkiej wypunktował Eduardo Demenko. Doszło tam również do pojedynku bez limitu wagowego. Ariel Wittek już w pierwszej rundzie znokautował Szymona Września lepiej znanego pod pseudonimem “TAXI ZŁOTÓWA”.

Na galę Silesian MMA ogłoszono m.in co-main event w kategorii lekkiej. Wystąpi w nim Michał Sobiech (4-1). “Dr Beast” to uczestnik reality show “Tylko Jeden” a także zawodnik, który zaliczył epizod w największej organizacji MMA w Polsce. W kwietniu 2021 na KSW 60 przegrał jednogłośną decyzją z Patrykiem Kaczmarczykiem. Była to jego ostatnia walka tak więc przerwa od startów to już ponad dwa lata.

Naprzeciw Sobiecha stanie doświadczony Sylwester Hasny (7-10-1). Zawodnik ten występował przede wszystkim w Niemczech, ale miał też okazję walczyć w bardziej egzotycznych zakątkach świata jak Indie czy Chiny. Po raz ostatni pojawił się w walce wieczoru lutowej gali Solo Combat Federation 4 w Kępnie gdzie przegrał na pełnym dystansie z Kamilem Szymuszowskim.

🔥WALKA CO-MAIN EVENT 🔥🏆Waga : 70kgMichał Sobiech vs Sylwester HasnyW tym starciu obaj zawodnicy będą ciężką walką…

Posted by Silesianmma on Wednesday, August 16, 2023

W limicie wagi koguciej rękawice skrzyżują Andrzej Karkula (1-0) i Patrik Martinik (2-3). Polak po wygranej na Siliesian MMA 9 poszuka drugiego zawodowego zwycięstwa. Czech z kolei spróbuje przełamać fatalną serię trzech porażek.

Po ponad 3-letniej przerwie do klatki powraca Sergiusz Uzarek (4-6, 1 N/C). “Serek” wygrał swoje dwa ostatnie pojedynki, ale po raz ostatni walczył w lutym 2020 roku. Co ciekawe jego najbliższy rywal Patryk Fojcik (1-3) nie miał jeszcze wówczas na koncie zawodowego debiutu.

W Mysłowicach czeka nas również starcie debiutantów. 17-letni Nikos Siafakas (0-0) zmierzy się z doświadczonym bokserem rozwijajcym swoje umiejętności w formule MMA, czyli Krzysztofem Grabowskim (0-0).

Ponadto ogłoszono również pojedynek na zasadach semi-pro. 23 września w klatce pojawią się Oskar Tyrcha i Dawid Grochal.

Gala Silesian MMA 11 transmitowana będzie w systemie PPV. Koszt subskrypcji wynosi 29 zł.

Silesian MMA 11 PPV

Bilety na wydarzenie można zakupić zaś TUTAJ.

Zobacz także:

Ojciec Fury’ego wywala stoły na konferencji! Pindera reaguje: Patologia, zachował się skandalicznie!

Wczoraj odbyła się konferencja przed galą bokserską, gdzie nie brakowało dyskusyjnych/kontrowersyjnych zachowań. Kto spowodował całe zamieszanie? Obecny na konferencji ojciec Tysona Fury – John, który w pewnym momencie zaczął wywalać stoły.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis