MMA PLNajnowszeProfessional Fighters LeagueMichał Andryszak z nowym rywalem w debiucie w organizacji PFL!

Michał Andryszak z nowym rywalem w debiucie w organizacji PFL!

Zmieniły się plany Michała Andryszaka na debiut w organizacji PFL. Z kwietniowej walki wypadł Denis Goltsov, a nowym rywalem dla naszego rodaka został niepokonany Patrick Brady.

“Longer” to były mistrz Fight UK w wadze ciężkiej, były mistrz FEN w wadze ciężkiej oraz pretendent do pasa KSW. Walczył dla takich organizacji jak ACB, FEN, czy KSW. Obecnie ma podpisany kontrakt z PFL.

W organizacji KSW zadebiutował w maju 2017 podczas KSW 39: Colosseum walką z Michałem Kitą, którego pokonał przez poddanie w 1 rundzie. W kolejnych walkach pokonał Fernando Rodriguesa Jr. Czy Guto Inocenta. Pas mistrza organizacji KSW w wadze ciężkiej próbował zdobyć tylko raz. Miało to miejsce w kwietniu 2018 podczas 43, gdzie w walce o tytuł przegrał przez techniczny nokaut w 1 rundzie z Philipem de Friesem.

W Fight Exclusive Night stoczył dwa pojedynki i żadnego nie przegrał. W debiucie w styczniu 2022 roku na FEN 38 pokonał Evgeniya Goluba. Ostatni pojedynek stoczył w październiku 2022 na FEN 42, gdzie w walce o tytuł pokonał w 1 rundzie przez techniczny nokaut Edera de Souze.

Andryszak z nowym rywalem!

Za pomocą mediów społecznościowych Michał Andryszak poinformował o zmianie rywala.

“The Brick” to były mistrz AOWCF w wadze ciężkiej. Walczył dla AOWCF czy Stellar Fights. Na 5 pojedynków żadnego nie przegrał. Zadebiutował w grudniu 2021 na AOWCF 21 pokonując jednogłośnie na punkty Larry’ego Gonzalesa. Wygrywał też z takim zawodnikami jak Cesar Gutierrez, Cameron Graham, Ron Marshall, Yimaz Widman. Pas mistrza organizacji AOWFC zdobył w tym roku na 28 edycji pokonując Yimaza Widmana.

Zobacz także:

Przepychanki i krzyki! Gorąco podczas face to face Datsika z Dos Santosem! [WIDEO] Widzieliście?

Już w najbliższą sobotę w Rosji, a dokładnie w mieście Samara odbędzie się gala Ural FC 2. W main evencie zobaczymy kontrowersyjnego Vyacheslava Datsika, który tym razem podejmie weterana MMA – Geronimo Dos Santosa (45-24-1). Zrobiło się gorąco, gdy doszło do face to face. Pojawiły się przepychanki i krzyki.

Szulakowski zapowiada kolejne walki! Myśli o rewanżu z Parke: Mam coś sobie do udowodnienia! Co wy na to?

Po ostatnich wypowiedzi wydawało się, że Grzegorz Szulakowski skupi się już na klubie i swojej organizacji. Były zawodnik KSW jak widać ma mocną motywację i już w tym momencie zapowiedział kolejny pojedynek. Szulakowski chce stoczyć walkę z pełnym obozem przygotowawczym. To nie koniec, bowiem ”Szuli” wspomina o potencjalnym rewanżu z Normanem ”Storminem” Parke.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis