MMA PLNajnowszeGrzegorz SzulakowskiSzulakowski zapowiada kolejne walki! Myśli o rewanżu z Parke: Mam coś sobie do udowodnienia!

Szulakowski zapowiada kolejne walki! Myśli o rewanżu z Parke: Mam coś sobie do udowodnienia!

Po ostatnich wypowiedzi wydawało się, że Grzegorz Szulakowski skupi się już na klubie i swojej organizacji. Były zawodnik KSW jak widać ma mocną motywację i już w tym momencie zapowiedział kolejny pojedynek. Szulakowski chce stoczyć walkę z pełnym obozem przygotowawczym. To nie koniec, bowiem ”Szuli” wspomina o potencjalnym rewanżu z Normanem ”Storminem” Parke.

Szulakowski

Jak widać Szulakowski zmienił zdanie i nastawienie, bowiem w lutym w rozmowie z kanałem ”Świstaki TV” mówił, że na razie nie myśli nawet o walkach.

Mi się już nie chce. Mam klub. Może inaczej by było, jakbym ja chodził do kogoś do klubu, miał pod sobą trenera, ludzi, którzy by się mną zajęli. Jak ja przychodzę na salę i ja prowadzę trening, i jeszcze sam się przygotowuje – no to było wszystko rozpiździane. Ani ja niedotrenowany, ani chłopacy, więc moje treningi ostatnimi czasy są cały czas, ale nie tak mocne/wyczerpujące pod jakąś walkę zawodową 3×5 minut. No nie, nie. Na razie na spokojnie grappling, a później zobaczymy co będzie dalej. Zajmuje się swoimi podopiecznymi, menedżmentem, firmami. No i mój mały wariat, który już niedługo zawita, gdzieś na macie w Solo          

Szulakowski zabiera głos!

Grzegorz Szulakowski pełen motywacji! Tak też wygląda jego ostatni wpis w mediach społecznościowych, gdzie wspomina, że w przyszłości chciałby bardzo stoczyć rewanżowy pojedynek z Normanem Parke.

Fajnie było mimo przegranej.. te emocje.. Ta adrenalinka..❤️ Powiem więcej .. Ja już wiem😈 i w końcu po wielu latach wyjdę do walki po pełnym obozie przygotowawczym. Nie mogę sobie pozwolić na kolejne potknięcie. Ostatnimi czasy się wyjeb**** na ryj nie raz.. Wstaje po to by się rozpędzić.. ale nie po to by pierdol*** głową w ścianę… a po to by coś wam ale przede wszystkim sobie udowodnić. To będzie duży silny gość! Z piekielnie mocnym pierdolnię*** jak trafi to padam ! Dlatego muszę zrobić tak żeby nie trafił. Mordki! Na konferencjach będzie Sportowo. Ale w klatce zrobię taki rozpierdol że wasze oczy będą usatysfakcjonowani!. Później idę po @storminnorman6116 mam nadzieję że da mi te rewanż którego bardzo pragnę !!!. Rewanż z Parek to już bardziej osobista sprawa w której mam tylko sobie coś do udowodnienia.

Fajnie było mimo przegranej.. te emocje.. Ta adrenalinka..❤️ Powiem wiecej .. Ja już wiem😈 i w końcu po wielu latach…

Posted by Grzegorz Szulakowski on Wednesday, March 22, 2023

Ostatnie zawodowe starcie w MMA to właśnie wspomniane starcie z Normanem Parke. Do walki doszło w freakowej organizacji PRIME SHOW MMA. Były zawodnik UFC wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Zobacz także:

“Weszło!” – Piotr Szeliga wyśmiany przez Dawida Załeckiego po ciosie Don Diego [WIDEO] Widzieliście?

Dość zabawna sytuacja miała miejsce podczas walki Dawida Załęckiego z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem na minionej gali High League 6. Podpowiedzi Piotra Szeligi z narożnika Don Diego zostały wyśmiane przez starszego z rodu Załęckich.

Były mistrz UFC, walczący ostatnio w PFL został wolnym agentem! Fabricio Werdum jest do wzięcia! Co teraz?

To nieco zaskakująca informacja! Były mistrz wagi ciężkiej UFC Fabricio Werdum został wolnym agentem. Brazylijczyk występował ostatnio w organizacji PFL.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis