MMA PLFENMichał Andryszak stawia wszystko na jedną kartę: To mój ostatni poważny rok w MMA, od niego zależy co robimy dalej

Michał Andryszak stawia wszystko na jedną kartę: To mój ostatni poważny rok w MMA, od niego zależy co robimy dalej

Michał Andryszak to nowy nabytek organizacji Fight Exclusive Night, który w szeregach nowej organizacji zadebiutuje już w najbliższą sobotę na gali FEN 38 w Ostrowie Wielkopolskim. Rywalem “Longera” będzie Geronimo Dos Santos.

Michał Andryszak

Sam zawodnik w rozmowie z dziennikarzami podczas spotkania medialnego przyznał, że stawia wszystko na jedną kartę i rok 2022 będzie przełomowy dla jego kariery, bowiem pokaże, czy przejdzie on do UFC i poświęci się dalej MMA czy raczej będzie już ten sport odpuszczał.

Michał Andryszak stawia wszystko na jedną kartę: To mój ostatni poważny rok w MMA, od niego zależy co robimy dalej

“W Federacji FEN jestem na dłużej. Mówiłem to w programie Koloseum, że to jest mój ostatni rok takiego poważnego MMA. Jeżeli to będzie seria trzech-czterech zwycięstw w tym roku, bo będę starał się walczyć jak najintensywniej, to zostanę w MMA jeszcze dłużej na poważnie, czyli tak jak do tej pory. Moim celem jest UFC. To jest cel nadrzędny i jest to wyznacznik tego, co zrobimy dalej. Jeśli by się nie udało, to zostajemy w MMA, ale powiedzmy hobbystycznie i nie będę się poświęcał tak jak do tej pory.” – przyznał Andryszak.

Cała rozmowa do sprawdzenia poniżej:

Karta walk FEN 38:

120,2, MMA: Michał Andryszak vs. Geronimo Dos Santos
79,0, MMA: Kamil Kraska vs. Tato Primera
61,2, MMA: Ekaterina Shakalova vs. Julia Kutsenko*
70,3, MMA: Wojciech Kawa vs. Kamil Mosgalik
80,0, MMA: Jacek Jędraszczyk vs. Kacper Bróździak
68,5, MMA: Mateusz Rajewski vs. Giorgi Esiava
96,0, MMA: Kamil Wojciechowski vs. Kornel Zapadka
88,0, K-1: Damian Ostęp vs. Michał Grzesiak
120,2, MMA (semi-pro): Mateusz Olech vs. Jacek Kujtkowski
70,3, MMA (semi-pro): Igor Terlecki vs. Jakub Owczarek

*walka o pas mistrzowski FEN

Zobacz także:

Fatalne warunki życia byłego pięściarza! Możemy pomóc!

Zygmunt Kłos to były zawodnik sportów walki, który w czasie swojej kariery reprezentował barwy Stali Rzeszów. Klub ten, w tamtym okresie bił się o mistrzostwo Polski. Aktualnie pan Zygmunt żyje w skrajnej biedzie, a zamieszkuje on gminę Świlcza.

Gwiazda GROMDY trenuje Piotra Szeligę! Efekty już na najbliższej walce!

Nadchodzi Piotr Szeliga 2.0? Były zawodnik organizacji Fight Exclusive Night postanowił wprowadzić zmiany w porównaniu do swojej ostatniej walki. Za jego treningi odpowiada teraz Mateusz „Don Diego” Kubiszyn!

KSW: Phil De Fries uważa, że Tomasz Narkun zasłużył na natychmiastowy rewanż!

Tomasz Narkun (18-5) podtrzymuje swoje słowa tuż po walce. ”Żyrafa” liczy na natychmiastowy rewanż z Ibragimem Chuzhigaevem (16-5). Pomysł takiego zestawienia chwali mistrz wagi ciężkiej – Phil De Fries (20-6). Przypomnijmy, że Brytyjczyk dwukrotnie pokonał Narkuna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis