MMA PLNajnowszeMichał AndryszakMichał Andryszak nie wystąpi na gali OKTAGON MMA 45: Szkoda formy, szkoda przygotowań i szkoda pieniędzy…

Michał Andryszak nie wystąpi na gali OKTAGON MMA 45: Szkoda formy, szkoda przygotowań i szkoda pieniędzy…

To zawodnik, którego ostatnio prześladuje ogromny pech! Michał Andryszak poinformował właśnie, że nie wystąpi na gali OKTAGON MMA 45 w Pradze. To już trzecia z rzędu odwołana walka z jego udziałem!

Andryszak nie wystąpi na gali OKTAGON MMA 45

Polak walczący w kategorii ciężkiej miał wystąpić w Pradze już w piątek 28 lipca. Przygotowywał się mocno, był gotowy do pojedynku, ale jego rywal Stuart Austin wypadł z gali z powodu kontuzji.

Organizatorom niestety nie udało się znaleźć zastępstwa i ostatecznie “Longer” ponownie nie zawalczy w klatce.

Michał Andryszak nie wystąpi na gali OKTAGON MMA 45

Najpierw informację o wypadnięciu Michała Longera Andryszaka z rozpiski gali OKTAGON MMA 45 podał jego menadżer Przemysław Kosiński:

“Michał Andryszak nie zawalczy na najbliższej gali Oktagon… Robiliśmy co w naszej mocy, żeby znaleźć zastępstwo za kontuzjowanego Stuarta Austina… Niestety nie udało się…”

Później sprawę skomentował także sam “Longer”.

Andryszak w swoich mediach społecznościowych nie krył zdegustowania zaistniałą sytuacją, a między wierszami można wyczytać ogromny znak zapytania, jaki stawia sobie w kontekście swojej najbliższej kariery:

“Niestety organizacji nie udało się znaleść zastępstwa za Stuarta Austina. Tym samym nie wystąpię na gali 28.07. Jestem ogromnie zawiedziony , tymbardziej że to drugi pojedynej w tym roku to którego się przygotowałem i walę puste przebiegi . Szkoda formy , szkoda przygotowań i szkoda pieniędzy . Mam nadzieję że uda się znaleść gdzieś walkę w miare szybko i móc się sprawdzić. Trzymajcie się 👍👍😵‍💫” – napisał na Instagramie.

Ostatnim razem Michał Andryszak także wypadł w ostatniej chwili z rozpiski gali, w której miał brać udział. Wtedy jednak wybrał się aż do Stanów Zjednoczonych na galę PFL. Powody tamtej sytuacji opisaliśmy poniżej:

To już trzecia walka z rzędu, w której Andryszak nie jest w stanie wziąć udziału. Ostatni pojedynek Polak stoczył w październiku 2022 roku, kiedy to na gali FEN 42 ekspresowo ubił Edera De Souzę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis