MMA PLNajnowszeMichał AndryszakMichał Andryszak nie zawalczy na PFL! Znamy konkretny powód!

Michał Andryszak nie zawalczy na PFL! Znamy konkretny powód!

Jeden z najlepszych polskich “ciężkich” Michał Andryszak nie zawalczy w ten weekend na gali PFL w Las Vegas! Polak wyruszył do Stanów Zjednoczonych kilka dni temu i przebywał na miejscu, gdzie miał zmierzyć się z Patrickiem Bradym i rozpocząć bój o nagrodę główną turnieju wagi ciężkiej, czyli milion dolarów i pas mistrzowski PFL.

Michał Andryszak nie zawalczy na PFL

Z debiutu “Longera” w amerykańskiej organizacji na razie wyszły nici.

Michał Andryszak nie zawalczy na PFL! Znamy konkretny powód!

Teraz sam zawodnik zabrał głos w sprawie niedoszłego debiutu w klatce PFL i podał powód, przez który najbliższą galę obejrzy jaki widz, a nie weźmie w niej czynnego udziału. Powodem tym jest niedopuszczenie do walki przez Komisję Sportową stanu Nevada:

“Niestety Komisja Stanu Nevada nie dopuściła mnie do pojedynku. Jest to jedna z najbardziej restrykcyjnych komisji w USA. Wada wzroku którą posiadam okazała się wykluczająca. Lekarz nie wyraził zgody na mój udział w walce na terenie tego stanu.

Po przebyciu 10 tys km moje uczestnictwo w gali ograniczy się do roli widza. Jest mi niezmiernie przykro z tego powodu , niestety nic nie dało się zrobić.

Mam nadzieję że odbyte przygotowania , poświęcone pieniądze i czas nie pójdą na marne i w niedługim czasie zakontraktuję jakiś pojedynek.”

Niestety Komisja Stanu Nevada nie dopuściła mnie do pojedynku. Jest to jedna z najbardziej restrykcyjnych komisji w USA….

Posted by Michał "Longer" Andryszak on Thursday, April 6, 2023

Zobacz także:

Szpilka szczerze o Różańskim: Porażka mnie boli, ale życzę mu wygranej w walce o tytuł! Widzieliście?

Artur Szpilka w rozmowie z Super Expressem wypowiedział się o najbliższym pojedynku Łukasza Różańskiego, który jest jego ostatnim pogromcą w boksie. Rzeszowianin już pod koniec kwietnia stanie przed szansą zostania mistrzem świata w boksie.

Kwieciński ostro reaguje na ogłoszoną walkę Pasternaka na gali FAME MMA 18! Jest odpowiedź ”Wampira”! Co wy na to?

Alan Kwieciński postanowił mocno zareagować w mediach społecznościowych na wczorajsze ogłoszenie FAME MMA. Freakowa organizacja odsłania kolejne karty najbliższej 18 edycji, która dwudziestego maja odbędzie się w Łodzi. Michał ”Wampir” Pasternak w formule K-1 zmierzy się z Piotrem ”Szeli” Szeligą. Warto zaznaczyć, że Pasternak ma mocny konflikt z byłym uczestnikiem ”Ekipy z Warszawy”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis