MMA PLFAME MMAMedusa na konferencji przed FAME MMA 6: W ogóle nie myślę o walce [WIDEO]

Medusa na konferencji przed FAME MMA 6: W ogóle nie myślę o walce [WIDEO]

Foto: materiały własne

Podczas konferencji przed FAME MMA 6 mieliśmy okazję porozmawiać nie tylko z uczestnikami imprezy. Na wydarzeniu pojawił się bowiem również Adrian “Medusa” Salamon, którego zapytaliśmy o to, czy i kiedy stoczy on kolejne pojedynki.

“Medusa” ma jak dotąd na swoim koncie tylko jedną walkę dla FAME MMA. Konkretnie youtuber zawalczył na czwartej gali organizacji,  pokonując Piotra “Knazia” Knasia. Od tego czasu internetowy celebryta nie pojawił się w klatce, imając się innych zajęć, jak choćby współpracą z Karolem Bedorfem (15-5).

Wiele osób chętnie zobaczyłoby Salamona w walce, gdyż poza swoimi fanami, osoby śledzące FAME MMA uważają go za jednego z najbardziej sportowych zawodników organizacji. W wywiadzie dla naszego portalu youtuber przyznał jednak, iż nie interesują go żadne pojedynki MMA.

“Medusa” pozostaje wprawdzie w treningu, lecz robi to tylko dla siebie, a jedyne zaplanowane starty ma on aktualnie w Brazylijskim Jiu-Jitsu. Pogromca “Knazia” zdradził nam również, że podczas nadchodzącego charytatywnego seminarium być może będzie miał okazję zmierzyć się w grze parterowej z Marcinem Malczyńskim.

Rozmowa z “Medusą” poniżej: