MMA PLNajnowszePrime MMAMedia próbują umniejszyć znaczenie PRIME? Freakowa organizacja publikuje zdjęcia ujawniając manipulację

Media próbują umniejszyć znaczenie PRIME? Freakowa organizacja publikuje zdjęcia ujawniając manipulację

W miniony weekend w Arenie Toruń odbyła się gala PRIME 6, nazwana podtytułem PREMIUM. W walce wieczoru kibice zobaczyli starcie bokserskie w małych rękawicach, w których zmierzyli się Kasjusz “Don Kasjo” Życiński i Paweł “Księżniczka” Tyburski. Mimo dobrego odbioru imprezy, niektóre media próbują umniejszyć znaczenie PRIME na polskiej scenie.

Media próbują umniejszyć znaczenie PRIME

Freakowa organizacja idzie jednak z kontrą i publikuje zdjęcia ujawniając manipulację jednego z popularnych portali internetowych.

Gala PRIME 6: PREMIUM została okrzyknięta przez właścicieli jako impreza zakończona sukcesem marketingowym. Galę oglądało wielu kibiców zgromadzonych na trybunach, a i sprzedaż PPV miała być na dobrym poziomie.

Media próbują umniejszyć znaczenie PRIME? Freakowa organizacja publikuje zdjęcia ujawniając manipulację

Mimo to, portal O2 opublikował na swoich łamach artykuł, w którym sugeruje, że afera wśród internetowych celebrytów zwana “Pandora Gate” miała zabić freak fighty poprzez mniejsze zainteresowanie się tymi imprezami.

Jako dowód udostępniono zdjęcia z imprezy, na której widać puste trybuny Areny Toruń.

Sprawę teraz wyjaśniło PRIME Show MMA, publikując swoją odpowiedź na te rzekome pomówienia:

“O, jaka doskonała rzetelność portalu O2…

Kto by się tego spodziewał? Zamieścić zdjęcie z około godziny 19:00, kiedy zaczęliśmy wpuszczać pierwsze osoby na halę w Toruniu

W komentarzu zamieszczamy zdjęcia, jak prezentowała się hala w trakcie gali. Pozdrawiamy!

Psst! Hala była wypełniona do ostatniego miejsca”

A Wy oglądaliście galę PRIME 6: PREMIUM? Podobała Wam się ta impreza? Którą walkę z całej karty walk będziecie wspominać najbardziej i będziecie wracać do niej najchętniej?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis