MMA PLNajnowszeClout MMACLOUT MMA 2 Transmisja stream online – gdzie oglądać?

CLOUT MMA 2 Transmisja stream online – gdzie oglądać?

PPV CLOUT MMA 2 już 28 października! Wyczekiwanie dobiegło końca! Czas na drugą galę CLOUT! Sławomir Peszko i Lexy Chaplin przygotowali kartę walk, która prezentuje się wprost bajecznie. To obowiązkowa pozycja dla wszystkich fanów freak-fightów. Galę CLOUT MMA 2 będzie można oglądać wyłącznie w systemie PPV. Gdzie oglądać galę? Cena za transmisję? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje, aby nie przegapić tego wydarzenia.

CLOUT MMA 2 PPV
Foto: CLOUT MMA

CLOUT MMA 2 wyłącznie w systemie PPV. Transmisję można wykupić pod tym linkiem.

CLOUT MMA 2: Gdzie oglądać?

W tym roku Gwiazdka przyszła wcześniej! Denis Załęcki vs. Daniel Omielańczuk, czyli zestawienie, na które czekał dosłownie każdy. Nadszedł moment, kiedy słowa trzeba przekuć w czyny. Kto według Was wygra?

Kolejny elektryzujący konflikt – Denis Labryga kontra Kamil Minda. Zaczęło się niewinnie, bo od kilku filmików nagranych w samochodzie. Wszystko jednak błyskawicznie eskalowało, a prawdziwa burza dopiero przed nami. Będzie się działo!

Żywa legenda sportów walki w postaci Jerome’a Le Bannera i charakterny Dawid Załęcki staną w bitewne tany. Czy muszę coś więcej pisać? Jednym słowem – poezja.

Oczywiście nie mogło zabraknąć Marcina Najmana, samozwańczego cesarza. Częstochowianin ma zamiar zmazać plamę po ostatniej porażce, demolując faworyzowanego Piotra Lizakowskiego. Zobaczymy, jak zamiary przełożą się na klatkowe poczynania „El Testosterona”.

Sportowa waleczka, ale jakiego kalibru! Konrad Karwat podejmie Krzysztofa Ferenca, znanego pod pseudonimem „Fericze”. Panowie trenują od dłuższego czasu, dlatego liczymy na świetny pojedynek.

Szalone zestawienie! Albert Sosnowski skrzyżuje rękawice z Remim Gruchałą. Doświadczenie czy młodość i ambicja? Odpowiedź już wkrótce.

CLOUT MMA: Cena, ile kosztuje?

CLOUT MMA 2 możecie obejrzeć za pośrednictwem platformy CLOUTMMA.TV, korzystając z naszego reflinku. Wystarczy założyć konto, wybrać pakiet, zapłacić i gotowe!

Gala CLOUT MMA 2 jest dostępna w dwóch pakietach cenowych. Pakiet BASIC za 34,99, obejmuje dostęp do transmisji live w jakości 720p. Decydując się na pakiet PREMIUM za 39,99, otrzymamy dostęp do transmisji live w 1080p (FULL HD) oraz dodatkowy stream z Roast Room.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis