MMA PLConor McGregorMcGregor zapowiada powrót! Jego rywalem ma być legenda!

McGregor zapowiada powrót! Jego rywalem ma być legenda!

Ta sensacyjna informacja obiegła dzisiaj świat sportów walki. Wiele wskazuje na to, że w najbliższych miesiącach Conor McGregor ponownie wejdzie do ringu. W swoim drugim bokserskim pojedynku były podwójny mistrz UFC ma skrzyżować rękawice z legendą boksu zawodowego Mannym Pacquiao.

Notorious stoczył swój debiutancki pojedynek w boksie w 2017 roku. Przegrał wówczas w 10 rundzie z niepokonanym Floydem Mayweatherem.

Pacquiao to żywa legenda boksu zawodowego. W swojej karierze stoczył 71 zawodowych pojedynków, spośród których wygrał 62. Aż 39 walk zakończył nokautem. Przez wiele lat Pacquiao był uważany za najlepszego boksera świata bez podziału na kategorie wagowe.

Notorious zapowiedział walkę z Mannym Pacquiao

W piątek 25 września Conor McGregor opublikował post na Twitterze w którym zapowiedział swój najbliższy pojedynek.

Rozmowy między obiema stronami są w zaawansowanej fazie. Menadżer Irlandczyka Audie Attar przyznał w rozmowie z telewizją ESPN, że rozmowy pomiędzy obiema stronami są poważne. Jak na razie jednak nie została zawarta żadna oficjalna umowa. Attar dodał, że walka odbędzie się na przełomie grudnia i stycznia.

Otoczenie Filipińczyka potwierdziło informacje o planowanym starciu.

Nasi prawnicy finalizują wszystkie poufne szczegóły, ale obaj zawodnicy przygotowują się już do tego niezwykłego ostatniego starcia.

Pacquiao wesprze poszkodowanych przed COVID-19

Walka Conora McGregora z Floydem Mayweatherem była jednym z najbardziej kasowych pojedynków w historii sportów walki. Wedle informacji podanych przez portal MMAFighting.com McGregor zarobił wówczas 30, a Mayweather aż 100 milionów dolarów.

I tym razem zawodnicy mogą spodziewać się ogromnych wypłat. Notorious zapowiedział, że walka z Mannym Pacquiao najprawdopodobniej odbędzie się na Bliskim Wschodzie, ponieważ tam organizatorzy są w stanie zapłacić naprawdę duże pieniądze. Jest to istotna informacja, ponieważ Pacquiao planuje przeznaczyć dużą część swojej gaży na pomoc Filipińskim ofiarom koronawirusa.

Jak powiedział, asystent Mannyego Pacquiao:

Mając na względzie ofiary COVID-19 na Filipinach, Senator Manny Pacquiao będzie w przyszłym roku walczył z gwiazdą UFC, Conorem McGregorem.(…) Jego głównym celem jest w tej chwili zapewnienie potrzebującym pomocy, schronienia, pieniędzy, żywności i innych niezbędnych rzeczy. (…) Znaczna część jego wypłaty trafi do osób dotkniętych pandemią w całym kraju.

Zobacz także:

UFC Wróci do Polski! Jak myślicie kiedy?

Dana White nie może doczekać się jak odwiedzi nasz kraj. Tak to już pewne UFC wróci do Polski

Efektowna zapowiedź FEN 30! Oto najlepsze akcje w historii organizacji 

W sieci pojawiła się bardzo efektowna zapowiedź nadchodzącej gali FEN 30. W materiale zaprezentowanym przez wrocławską organizację można zobaczyć najlepsze akcje w jej historii.