MMA PLUFCMatt Brown i emerytura? Ależ skąd! Ma kolejne starcie w UFC! Głód walki silniejszy niż głód narkotykowy!

Matt Brown i emerytura? Ależ skąd! Ma kolejne starcie w UFC! Głód walki silniejszy niż głód narkotykowy!

40-letni Matt Brown po raz kolejny pokazuje, że jego pseudonim – “Nieśmiertelny” nie wziął się z niczego. Amerykaninowi głęboko w oczy spoglądała ostatnio sportowa emerytura i był blisko przejścia na nią, ale za każdym razem głód rywalizacji z nim wygrywał.

Tak, jak “Nieśmiertelny” mógł poradzić sobie z głodem narkotykowym i zaprzestał staczania się w życiu prywatnym, tak nie może okiełznać głodu walki i ciągle wraca do oktagonu UFC.

Matt Brown i emerytura? Ależ skąd! Zakontraktował kolejną walkę w UFC!

O kolejnym pojedynku z udziałem “Nieśmiertelnego” poinformował opinię publiczną jego najbliższy rywal. Nim okazuje się być Bryan Barberena.

Pojedynek obu zawodników odbędzie się 4 grudnia w Las Vegas. Starcie to zostało już potwierdzone między innymi przez portal MMAfighting.com.

Matt Brown o przejściu na sportową emeryturę przebąkiwał już w 2016 roku, kiedy to przegrał trzy kolejne walki. Później jednak wrócił na zwycięską ścieżkę, ale następnie zrobił sobie dwuletnią przerwę od startów. Od 2019 roku każdy jego kolejny pojedynek mógł być tym ostatnim w karierze, ale aktualnie stoczył ich od tego czasu cztery notując rekord 2-2. W samym 2021 roku walka z Barbereną będzie jego trzecią stoczoną w oktagonie UFC.

Zobacz także:

„Bombardier” ponownie rywalem Mariusza Pudzianowskiego. Starcie kolosów na KSW 64 w Łodzi

Od razu po niefortunnych zdarzeniach, które doprowadziły do odwołania tego pojedynku na gali KSW 59, szefowie KSW zapowiedzieli, że ze względu na olbrzymie zainteresowanie starciem Mariusza Pudzianowskiego (15-7, 10 KO) z Bombardierem (2-0, 2 KO) będą chcieli doprowadzić do tej walki ponownie.

Marcin Różalski stoczy następną walkę? Doszło do spotkania z Maciejem Kawulskim!

Marcin Różalski w mediach społecznościowych zdradził, że doszło do jego spotkania z Maciejem Kawulskim. To może zwiastować kolejny pojedynek popularnego ”Różala”. 43-latek ostatnią walkę stoczył w październiku poprzedniego roku.

Borys Mańkowski o UFC: Obecnie jeszcze musiałbym dostać dobre siano!

2 października podczas FAME MMA 11 do zawodowych startów wróci Borys Mańkowski. Co jednak szykuje po walce z Normanem Parke? Atak na pas KSW w wadze lekkiej, a może ekspansję za ocean do organizacji UFC?