MMA PLMurańskiMateusz Murański zapewnia: Tak się mogą bić w UFC! To są freaki, wchodzisz się napi**dalać!

Mateusz Murański zapewnia: Tak się mogą bić w UFC! To są freaki, wchodzisz się napi**dalać!

Już dziś Mateusz Murański stoczy kolejny pojedynek. To jest naprawdę mocne tempo. Przypomnijmy, że na FAME MMA 15 doszło przecież do jego wyczekiwanego rewanżu z Arkadiuszem Tańculą. ”Muran” wyzwań się nie boi i postanowił zaryzykować.

Murański

Dziś na gali MMA ATTACK 4 w Będzinie na zasadach boksu (w meksykańskich rękawicach) zmierzy się z doświadczonym Vaso Bakoceviciem.

Rozmowę z Mateuszem przed walką możecie zobaczyć poniżej:

Murański: Już nigdy nie dam takiej walki! 

Mateusz Murański w rozmowie z portalem MMA-Bądź na bieżąco zapewnił, że już nigdy nie da takiej walki jak rewanż z Arkadiuszem Tańculą. ”Muran” jest mocno niezadowolony ze swojej postawy w ostatnim starciu.

Jedno jest pewne, jedno wam mogę obiecać, że już nigdy nie dam takiej walki, bo to po prostu zakała na moim dobrym imieniu. Tak się mogą bić w UFC, gdzie jest 5 rund i przez 2-3 trzeba się szachować. To są freaki, wchodzisz się nap**rdalać, a nie się klepać.

Zobacz także:

Melvin Manhoef kończy barwną karierę! Pojawiły się łzy: Zawsze chciałem walczyć z najlepszymi! Widzieliście?

Melvin Manhoef (32-16) po dzisiejszym pojedynku postanowił zakończyć barwną karierę. Reprezentant Holandii tradycyjnie zostawił rękawice na środku klatki. Kapitalny uderzacz zapewnił w wywiadzie po walce, że zawsze dążył do starcia z najlepszymi zawodnikami na świecie. Pojawiły się też łzy…

Będzie hitowa walka Szpilka vs Wrzosek w KSW? Szpila: Szykuje się coś grubego!

To byłoby dopiero mocne zestawienie! Artur Szpilka kontra Arkadiusz Wrzosek już niedługo na gali KSW? Nie można tego wykluczyć. ”Szpila” tak jak zapowiadał jest po spotkaniu z jednym z właścicieli – Martinem Lewandowskim. Pięściarz z Wieliczki zapowiada, że szykuje się coś grubego!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis