Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBellatorMelvin Manhoef kończy barwną karierę! Pojawiły się łzy: Zawsze chciałem walczyć z najlepszymi!

Melvin Manhoef kończy barwną karierę! Pojawiły się łzy: Zawsze chciałem walczyć z najlepszymi!

Melvin Manhoef (32-16) po dzisiejszym pojedynku postanowił zakończyć barwną karierę. Reprezentant Holandii tradycyjnie zostawił rękawice na środku klatki. Kapitalny uderzacz zapewnił w wywiadzie po walce, że zawsze dążył do starcia z najlepszymi zawodnikami na świecie. Pojawiły się też łzy…

Melvin

Manhoef w naszym kraju znany jest z czerwca 2013 roku, gdy na KSW 23 zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Olsztynianin już po dwóch minutach i 9-sekundach poddał (gilotyną) rywala.

”No Mercy” w organizacji Bellator stoczył jedenaście starć. Warto zaznaczyć, że Manhoef to przede wszystkim uznany kick-boxer.

Melvin Manhoef przechodzi na emeryturę!

Tak jak zapowiadał… Melvin Manhoef (32-16) po dzisiejszej walce ogłosił zakończenie barwnej kariery.

Melvin wystąpił w co-main evencie dzisiejszej gali Bellator 285 w Dublinie. Ostatecznie w trzeciej rundzie Yoel Romero (15-6) znalazł sposób na zakończenie walki przed czasem.

Zobacz także:

Don Kasjo mocno o walce Szpilki: Nie wiem, kogo gorzej ocenić! Ja bym wyszedł i znokautował! Co wy na to?

Kasjusz Życiński w mocnych słowach skomentował ostatni pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Do ich starcia doszło w co-main evencie sobotniej gali High League 4 w Gliwicach. ”Szpila” już w pierwszej odsłonie wygrał po kontuzji rywala.

Dziennikarz MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę przed PRIME 3. “Adrian Cios” podglądał [WIDEO] Widzieliście?

Dziennikarz poczytnego portalu o sportach walki – MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę, jaką buduje na nadchodzącą galę PRIME 3: Street Fighter. Dla pasjonata sportów walki, który z MMA zrobił jedno ze źródeł zarobku będzie to debiut w klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis