MMA PLNajnowszeArkadiusz WrzosekBędzie hitowa walka Szpilka vs Wrzosek w KSW? Szpila: Szykuje się coś grubego!

Będzie hitowa walka Szpilka vs Wrzosek w KSW? Szpila: Szykuje się coś grubego!

To byłoby dopiero mocne zestawienie! Artur Szpilka kontra Arkadiusz Wrzosek już niedługo na gali KSW? Nie można tego wykluczyć. ”Szpila” tak jak zapowiadał jest po spotkaniu z jednym z właścicieli – Martinem Lewandowskim. Pięściarz z Wieliczki zapowiada, że szykuje się coś grubego!

Szpilka

Wrzosek swój debiut w MMA odnotował przed własną publicznością, ale problemów nie brakowało. Tomasz Sarara pokazał wielkie serducho i miał swój moment, gdy posłał rywala na deski i miał go w dosiadzie. Zawodnik z Krakowa nie skończył walki przed czasem. Wrzosek wrócił do siebie i w trzeciej odsłonie zakończył pojedynek.

Tak to wyglądało:

Będzie hitowe starcie?

Artur Szpilka i Arkadiusz Wrzosek są właśnie po rozmowach z Martinem Lewandowskim. Czyżby już niebawem ogłoszenie hitowego starcia w wadze ciężkiej? Tego nie możemy wykluczyć.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

Don Kasjo mocno o walce Szpilki: Nie wiem, kogo gorzej ocenić! Ja bym wyszedł i znokautował! Co wy na to?

Kasjusz Życiński w mocnych słowach skomentował ostatni pojedynek pomiędzy Arturem Szpilką, a Denisem Załęckim. Do ich starcia doszło w co-main evencie sobotniej gali High League 4 w Gliwicach. ”Szpila” już w pierwszej odsłonie wygrał po kontuzji rywala.

Dziennikarz MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę przed PRIME 3. “Adrian Cios” podglądał [WIDEO] Widzieliście?

Dziennikarz poczytnego portalu o sportach walki – MMA.PL Michał Cichy prezentuje formę, jaką buduje na nadchodzącą galę PRIME 3: Street Fighter. Dla pasjonata sportów walki, który z MMA zrobił jedno ze źródeł zarobku będzie to debiut w klatce.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis