MMA PLElite FightersMateusz Murański podziwia ojca: Na razie niedościgniony wzór…

Mateusz Murański podziwia ojca: Na razie niedościgniony wzór…

Mateusz Murański już w najbliższą sobotę stoczy następny pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Muran” wystąpi w walce wieczoru pierwszej edycji Elite Fighters, gdzie zmierzy się z dużo cięższym ”Warszawskim Dresikiem”.

Trzeba przyznać, że jest to szalone tempo startów jeśli mówimy o freakowej postaci. To nie koniec, bo Murański zapowiadał, że w te wakacje stoczy jeszcze jedną walkę.

Ostatnio udało nam się porozmawiać z Mateuszem, który wspomniał chociażby o ewentualnym pojedynku w organizacji MMA VIP.

Mateusz Murański podziwia ojca!

Nie od dzisiaj wiadomo, że Mateusz Murański mocno ceni sobie relacje z ojcem – Jackiem. ”Muran” w mediach społecznościowych zapewnia, że jeszcze sporo mu brakuje, aby być w takiej formie jak tata!

Padre gonię Cię z tą letnią formą jak tylko mogę , ale narazie niedościgniony wzór🔥🔥🔥Przynajmniej serce do walki przejęte w DNA , w dużej części , bo jeszcze wiele ciężkiej pracy przede mną w tej dziedzinie 💪👊🔥😉 Kolejny krok na tej drodze już za kilka dni ,na gali @elitefighters.tv w walce z @warszawski_dresik ,ale wiem że jesteś razem z moim trenerem @jacek_rumniak , który zrobił ze mnie maszynę , naoliwioną dopiero w 30 procentach , spokojni o wynik tej walki , bo przede mną już za chwile dużo mocniejsze zestawienia , oczywiście z pełnym szacunkiem dla Norberta @warszawski_dresik , bo tylko ten kto wszedł , lub wejdzie do klatki wie jakie temu towarzyszą skrajne emocje , ja na szczęście ten etap mam już za sobą 💪👊🔥

Zobacz także:

To już pewne! Znany strongman zapowiedział debiut w MMA! Kto będzie rywalem?

To się wydarzy naprawdę! Znany strongman Krzysztof Radzikowski zapowiedział swój debiut w mieszanych sztukach walki. Już jakiś czas temu pojawiły się plotki o walce z Popkiem (4-4) w FAME MMA.

”Notorious” nie odpuszcza! Conor McGregor na treningu ze złamaną nogą! Widzieliście?

Conor McGregor (22-6) już po walce gwarantował, że nie powiedział ostatniego słowa. Irlandczyk zapewnia, że jeszcze wróci na szczyt. ”Notorious” mimo kontuzji nie zamierza odpuszczać i już rozpoczął treningi na siłowni.