MMA PLNajnowszeArek TańculaMateusz Murański komentuje pochwały ze strony Tańculi i Szeligi!

Mateusz Murański komentuje pochwały ze strony Tańculi i Szeligi!

Mateusz Murański już w tym momencie za pomocą mediów społecznościowych zapowiedział następne dwie walki. Dojdzie do nich w tym roku, a szczegóły poznamy już niebawem. ”Muran” postanowił skomentować ostatnie słowa Arkadiusza Tańculi oraz Piotra Szeligi.

Murański

Mateusz w tym roku zdecydował się na debiut w mieszanych sztukach walki. Jest to szalone tempo jeśli mówimy o częstotliwości startów – cztery pojedynki. Murański trzydziestego pierwszego lipca zapisał się w historii freak fightów. Podczas pierwszej edycji Elite Fighters stoczył dwie walki jednego wieczoru.

Początek nie był łatwy, bo odchudzony ”Warszawski Dresik” zawiesił wysoko poprzeczkę. Ostatecznie ”Muran” wygrał niejednogłośną decyzją sędziów. Mieliśmy przerwę, a po niej Mateusz skrzyżował rękawice z ”Mielonidasem”. Dokładnie po minucie i 10-sekundach widzieliśmy szał radości. Murański trafił idealnie w cel i mamy ciężki nokaut!

Murański: Najpierw cisną od najgorszych, a teraz chwalą postawę!

Arkadiusz Tańcula podczas ostatniej konferencji prasowej przed galą FAME MMA 11 został zapytany o triumf odwiecznego rywala.

Nic tylko mu pogratulować. W sumie dobrze wyszło, bo widzicie, to jednak nie jest taki kelner. Nikt nie wiedział, kim on jest. Ja go pierwszy testowałem. To tylko pokazało, że to był przeciwnik nawet godny. Jednak nie jest taką pi**ą, jak wszyscy myśleli, więc mój wysiłek, który musiałem włożyć, był adekwatny nie tyle do umiejętności, bo on nie ma umiejętności, ma wrodzoną taką twardość, że jest nie do znokautowania, ma twardą szczękę.

O komentarz został poproszony również Piotr Szeliga.

Na pewno szacunek za to, że wygrał, bo musiał pokazać charakter, wychodząc do dwóch pojedynków jednego dnia. Dla mnie jest dalej takim samym człowiekiem, jakim był. Dopóki nie odetnie pępowiny od ojca, to nic się nie zmieni. A uważam, że Mateusz mógłby dużo więcej osiągnąć, jeżeliby działał sam na własną rękę, a nie z tatą, który mu nie pomaga.

Teraz Mateusz Murański w mediach społecznościowych postanowił zareagować na słowa Szeligi i Tańculi, z którymi dalej ma mocny konflikt! Niewykluczone, że z ”Aroyem” w przyszłości dojdzie do drugiego starcia.

Taka ludzka mentalność drużyny pierścienia czyli @arkadiusz_tancula Piotr Szeliga Z grupy promotorskiej @artnox_fight_sport Najpierw cisną od najgorszych a teraz chwalą postawę , no ale przynajmniej mają trochę odwagi cywilnej…

Zobacz także:

MMA VIP: ”Szczena” bije teścia? Ryszard Dąbrowski staje się coraz większy!

Ryszard Dąbrowski rusza z przygotowaniami do drugiej zawodowej walki. Popularny ”Szczena” z dnia na dzień rośnie. Czyżby Dąbrowski wspomógł się środkami dopingowymi? Co oczywiście nie jest zakazane!

Doszło do face to face i przepychanek! Kapela kontra Kossakowski już po wakacjach! Co wy na to?

To już pewne! Po wakacjach dojdzie do starcia prawicy z lewicą. Mowa o zestawieniu Ziemowita Piasta Kossakowskiego z Jasiem Kapelą. Były dziennikarz TVP Info poinformował, że doszło do nagrań trailera i pierwszego face to face.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis