MMA PLNajnowszeFreak FightDoszło do face to face i przepychanek! Kapela kontra Kossakowski już po wakacjach!

Doszło do face to face i przepychanek! Kapela kontra Kossakowski już po wakacjach!

To już pewne! Po wakacjach dojdzie do starcia prawicy z lewicą. Mowa o zestawieniu Ziemowita Piasta Kossakowskiego z Jasiem Kapelą. Były dziennikarz TVP Info poinformował, że doszło do nagrań trailera i pierwszego face to face.

Kapela

Wstępnie mówiło się, że do pojedynku dojdzie na trzeciej edycji MMA VIP. Ostatecznie mamy już pewność, że walka odbędzie się w nowej freakowej organizacji Pawła Jóźwiaka.

https://www.instagram.com/p/CSBvnEhov_K/

Będzie się działo!

Rozpoczęły się nagrywki do nowej organizacji freakowej! Paweł Jóźwiak już niebawem rusza z projektem, który ma zaskoczyć wszystkich fanów.

Ziemowit Piast Kossakowski w mediach społecznościowych poinformował, że doszło do pierwszego face to face z Jasiem Kapelą. Emocje były duże, bo zaraz pojawiły się też przepychanki.

W trakcie nagrywania trailera doszlo między mną a @jas.kapela do przepychanki. Wszystkie niejasności wyjaśnimy w oktagonie w październiku. Pojedynek organizuje @fightexclusivenight. Gameplan #teamKossakowski jest niezmienny – moja prawa ręka, jego szczęka i szybkie KO. Dzięki wielkie dla całej ekipy @videmko – megaprofesjonalna robota i pozdrowienia dla prezesa @pawel.jozwiak_official.

https://www.instagram.com/p/CS6pWEYqe1b/

Zobacz także:

Będzie walka Don Kasjo vs Wrzosek?! Boxdel komentuje: Chętnie bym zobaczył taki pojedynek!

To byłoby kolejne hitowe starcie na gali FAME MMA! Michał Baron podczas ostatniego ”face to face” nie ukrywał, że chętnie zobaczyłby walkę ”Don Kasjo” z Marcinem Wrzoskiem. Powstała też mocna wymiana zdań bowiem ”Król” był na linii.

Mateusz Murański wspomina ostatni okres: Fajnie było zapisać się na kartach historii! Jeszcze zaskoczy?

Mateusz Murański będzie dobrze wspominał ostatni okres. ”Muran” jako pierwszy freak fighter stoczył dwie walki jednego wieczoru. Pierwsza gala Elite Fighters zakończyła się efektownym nokautem! Teraz Mateusz w mediach społecznościowych skomentował swój sukces.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis