MMA PLFAME MMAMateusz Murański: Głęboko wierzę, że nasz konflikt przypieczętuję nokautem! [WIDEO]

Mateusz Murański: Głęboko wierzę, że nasz konflikt przypieczętuję nokautem! [WIDEO]

Mateusz Murański powraca do FAME MMA! Aktor powróci do klatki FAME już za 4 tygodnie, żeby stanąć do rewanżowej walki z Arkadiuszem Tańculą.

Pół roku trwał rozbrat Mateusza Murańskiego z klatką FAME MMA. „Muran” wraca do oktagonu, żeby zrewanżować się Arkadiuszowi Tańculi za porażkę z FAME MMA 10. Będzie to piąty pojedynek 27-latka w tym roku! Aktualnie znajduje się na fali trzech zwycięstw z rzędu. Dwie wygrane odniósł na gali Elite Fighters oraz jedną nad Arturem Sycem na FEN 34.

„Głęboko w to wierzę, że przypieczętuję nasz konflikt ciężkim nokautem”

Podczas konferencji prasowej FAME MMA 12, Mateusz Murański udzielił wywiadu dla naszej redakcji, w którym opowiedział o kulisach powrotu do FAME MMA.

Kompletnie nie wchodziła już w grę kolejna walka w FAME już nigdy. Jednak nigdy nie mów nigdy. Bardziej sprawy honorowe zadecydowały. Żadne pieniądze nie odbiorą Ci honoru i godności, które masz w sobie. Była to sytuacja raczej nie do odkręcenia. Ona toczyła się już procesem sądowym, natomiast FAME MMA wyciągnęło rękę. Zadzwonili do taty, spotkali się – kilka rozmów, dżentelmenśka umowa i temat zamknięty.

Następnie odpowiedział na pytanie już odnośnie samego pojedynku z Arkadiuszem Tańculą.

Głęboko w to wierzę, że przypieczętuję nasz konflikt ciężkim nokautem – tak samo jak miało to miejsce na poprzedniej gali Elite Fighters.

Na koniec został zapytany o swojego ojca, który również podpisał kontrakt z federacją FAME MMA.

Przeciwnik już jest i to tak, że spadniecie z krzeseł. Najpierw jednak pojedynek w Elite Fighters, ponieważ już ma zagwarantowane warunki i zasady, które były ustalane – gołe pięści, łokcie, bez limitu czasowego. To będzie egzekucja.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Jacek Murański: Strachu sprzedawał kiedyś swoich byłych przyjaciół, a teraz sprzedaje lewe faktury! [WIDEO]

Stało się! Jacek Murański podpisał kontrakt z organizacją FAME MMA! Aktor zadebiutuje w FAME na 13 gali, a jego walka będzie co-main eventem wydarzenia.

To się dzieje naprawdę! Rewanż Tańcula-Murański na gali FAME MMA 12!

To jest dopiero niespodzianka! Jest porozumienie i dwudziestego listopada dojdzie do wielkiego rewanżu. Mowa o drugim starciu Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 12. Przypomnijmy, że obaj mają do wyjaśnienia duży konflikt.

Narzeczona Artura Szpilki wraca do klatki FAME MMA! Znamy przeciwniczkę ”Kamiszki”!

Kamila Wybrańczyk już dwudziestego listopada stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. „Kamiszka” wystąpi na 12 edycji, gdzie zmierzy się z Anną Andrzejewską, która będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po nieudanym debiucie.