MMA PLFAME MMANarzeczona Artura Szpilki wraca do klatki FAME MMA! Znamy przeciwniczkę ”Kamiszki”!

Narzeczona Artura Szpilki wraca do klatki FAME MMA! Znamy przeciwniczkę ”Kamiszki”!

Kamila Wybrańczyk już dwudziestego listopada stoczy trzeci pojedynek w FAME MMA. ”Kamiszka” wystąpi na 12 edycji, gdzie zmierzy się z Anną Andrzejewską, która będzie chciała wrócić na odpowiednie tory po nieudanym debiucie. 

Przypomnijmy, że na tej samej gali swoją czwartą walkę w FAME MMA stoczy – Kamila Smogulecka. ”Zusje” tym razem skrzyżuje rękawice z Martą ”Martirenti” Rentel. Widzieliśmy intensywne face to face i krótkie spięcie – podczas ostatniej gali.

Wybrańczyk wraca do klatki!

Narzeczona Artura Szpilki dwudziestego listopada stoczy trzeci pojedynek w mieszanych sztukach walki. Kamila Wybrańczyk podczas FAME MMA 12 zmierzy się z Anną Andrzejewską.

Ostatnia walka Kamili z Martą Linkiewicz zachwyciła publiczność. Można powiedzieć, że to było dziewięć minut prawdziwej wojny. Panie nie oszczędzały się w oktagonie, a pojedynek ten zaspokoił oczekiwania najbardziej wybrednych fanów. Po całym dystansie lepsza okazała się ”Linkimaster”.

“IFBB” jedyny pojedynek w FAME MMA stoczyła w marcu tego roku. Andrzejewska przegrała jednogłośną decyzją sędziów z Karoliną Brzuszczyńską.

Konferencję możecie oglądać poniżej:

Zobacz także:

Następny freak w grupie Artnox! Tym razem jest to uczestniczka programu ”Królowe Życia”! Co wy na to?

Artur Gwóźdź za pomocą twittera ogłosił nową postać, która dołączyła do grupy Artonox Fight Sport. Jest to następna osoba z freakowego świata/celebrytów. Wydaje się, że ”Lalune” z programu ”Królowe Życia” możemy spodziewać się w topowej freakowej organizacji w Polsce.

Koszmarna kontuzja po walce w boksie! [WIDEO] Widzieliście?

Ostatnie 2 tygodnie dla boksu są wprost wyśmienite. Krwawe wojny wzbudzają ogromne zachwyty wśród fanów sportów walki. Kolejne wielkie show miało miejsce w nocy z piątku na sobotę podczas gali Top Rank w San Diego. Emmanuel wygrał z Joetem Gonzalezem w walce o pas WBO kategorii piórkowej. Na twarzy Amerykanina pojawiła się paskudna kontuzja. Wielka opuchlizna wyglądała naprawdę koszmarnie.