MMA PLArek TańculaTo się dzieje naprawdę! Rewanż Tańcula-Murański na gali FAME MMA 12!

To się dzieje naprawdę! Rewanż Tańcula-Murański na gali FAME MMA 12!

To jest dopiero niespodzianka! Jest porozumienie i dwudziestego listopada dojdzie do wielkiego rewanżu. Mowa o drugim starciu Arkadiusza Tańculi z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 12. Przypomnijmy, że obaj mają do wyjaśnienia duży konflikt.

Konflikt Aroya z Muranem to bez wątpienia jeden z najgłośniejszych konfliktów w historii FAME MMA. Panowie od dawna pałali do siebie nienawiścią, a walka w klatce dała szansę na ostateczne wyjaśnienie porachunków. Zdecydowanym faworytem tego starcia był Tańcula, dla którego było to trzecie wyjście do oktagonu FAME MMA.

To będzie hit!

Mało kto spodziewał się, że tak szybko dojdzie do rewanżu pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Mateuszem Murańskim. Będzie to jedna z głównych walk podczas gali FAME MMA 12, która odbędzie się dwudziestego listopada.

Jeszcze żaden freak fighter tego nie zrobił! ”Muran” podczas jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki. Pierwszy z ”Warszawskim Dresikiem” nie należał do łatwych. Po pełnym dystansie Murański wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.

Była potrzebna przerwa, bo Murański zaraz miał wychodzić do świeżego ”Mielonidasa”, przy którym był problem ze znalezieniem rywala. Mateusz wyszedł i zaszokował wszystkich. To był ciężki nokaut!

Konferencje prasową możecie oglądać poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka wspiera Kownackiego: Mam nadzieje, że się podniesiesz! Widzieliście?

Środowisko sportowe wspiera Adama Kownackiego! Po Mariuszu Pudzianowskim czy Łukaszu Jurkowskim słowa otuchy przekazał były rywal “Baby Face’a”, Artur Szpilka.

Irański Hulk wyzwał na pojedynek Forda: Zostawię twoją rodzinę bez Ciebie! Co wy na to?

Sajad Gharibi ponownie wyzywa do walki Martyna Forda. Jak dobrze wiemy ta walka miała się odbyć już 2019 w KSW. Ostatecznie do takowej walki nie doszło. Ostatnio znowu zrobiło się o tym pojedynku głośno a wszystko to przez ,,Irańskiego Hulka”, który w nieprzyzwoitych słowach sprowokował Brytyjczyka.