MMA PLNajnowszeHighleagueByło uściśnięcie dłoni, a za chwilę wielkie dymy! Ochrona ledwo zatrzymała rozpędzonego ”Murana”!

Było uściśnięcie dłoni, a za chwilę wielkie dymy! Ochrona ledwo zatrzymała rozpędzonego ”Murana”!

Podczas trzeciego panelu pierwszej konferencji High League 5 nie brakowało tak zwanych dymów. Nie mogło być inaczej, gdy przy stole doszło do konfrontacji słownej pomiędzy Mateuszem Murańskim, a Pawłem Bombą. W pewnym momencie ”Muran” był wściekły i z całą siłą ruszył na przeciwnika. Ochrona musiała szybko reagować.

Murański

Do ich starcia dojdzie już dziesiątego grudnia w Gliwicach. Warto zaznaczyć, że pojedynek odbędzie się w formule K-1. ”Scarface” będzie szukał pierwszego zawodowego zwycięstwa. Bomba musiał uznać wyższość Amadeusza ”Ferrari” Roślika i Mateusza ”Tarzana” Leśniaka.

Ostatni czas również nie jest łatwy w przypadku ”Murana”, który przegrał przed czasem z Arkadiuszem Tańculą oraz na punkty z Vaso Bakoceviciem.

Awantura!

Wydawało się, że aż tak ostro nie będzie… Paweł i Mateusz spotkali się na środku sceny, gdzie poddali sobie rękę, bowiem poszedł zakład – jeśli walka wyjdzie za pierwszą rundę, to ”Scarface” zgarnia wypłatę przeciwnika.

W dalszej części padły jednak kolejne mocne słowa. ”Muran” był wściekły i w pewnym momencie ruszył w stronę rywala. Ochrona musiała szybko interweniować. ”Scarface” nie zamierzał siedzieć cicho i na wszystko odpowiadał czym jeszcze bardziej zdenerwował Murańskiego.

Cała sytuacja i konferencja poniżej:

Zobacz także:

PRIME 4: Awantura podczas programu! Sportowy Świr: Ze Śląska jestem! [WIDEO] Widzieliście?

Wczoraj odbył się program ”Zadyma” przed galą PRIME SHOW MMA 4, gdzie nie brakowało tak zwanych dymów. Czwarta edycja freakowej gali odbędzie się dwudziestego szóstego listopada w Szczecinie. Rafał Gawron ponownie starł się z Piotrem Kałuskim – doszło do rękoczynów.

Kłopoty Fight Exclusive Night przed galą w Szczecinie. Z FEN 43 wypada Kuberski, wypada Janusz… Co teraz?

Niestety, kłopoty Fight Exclusive Night przed najbliższą galą w Szczecinie. Z rozpiski wydarzenia wypadają dwa bardzo ważne nazwiska – Piotr Kuberski i Wojciech Janusz, którzy mieli wystąpić na gali FEN 43.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis