MMA PLMateusz GamrotMateusz Gamrot chce walki z czołowym zawodnikiem UFC: Obudź się i róbmy to!

Mateusz Gamrot chce walki z czołowym zawodnikiem UFC: Obudź się i róbmy to!

Aspirujący do walki z najlepszymi na świecie Mateusz Gamrot chce walki z czołowym zawodnikiem wagi lekkiej UFC i jednocześnie byłym mistrzem Bellatora MMA. “Gamer” rzucił publiczne wyzwanie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Mateusz Gamrot chce walki z czołowym zawodnikiem UFC

Polak znalazł się już bardzo blisko walki o pas wagi lekkiej, ale niestety w nieformalnym eliminatorze poległ w walce z Beneilem Dariushem w październiku zeszłego roku. Polak przegrał z Amerykaninem decyzją sędziów.

Po tej porażce Gamrot musi znowu szukać drogi do walk ze ścisłą czołówką dywizji lekkiej. I ma na to pomysł.

Mateusz Gamrot chce walki z czołowym zawodnikiem UFC: Obudź się i róbmy to!

Na Twitterze jeden z użytkowników zaproponował kilka walk w wadze lekkiej. Wśród nich znalazły się starcia: Beneil Dariush vs Charles Oliveira, Conor McGregor vs Dustin Poirier 4, Rafael Fiziev vs Justin Gaethje i Mateusz Gamrot vs Michael Chandler.

I pomysł ten spodobał się “Gamerowi”, który podał zdjęcie z tymi zestawieniami i dopisał:

“Obudź się i róbmy to Michael Chandler!”

Michael Chandler ostatni raz w oktagonie UFC walczył w listopadzie na gali UFC 281 w w Nowym Jorku. Tam przegrał przez poddanie z Dustinem Poirierem. Wcześniej natomiast znokautował front kickiem byłego tymczasowego mistrza wagi lekkiej UFC Tony’ego Fergusona.

Zobacz także:

FAME MMA odcina się od kryminogennych zachowań! Jest oświadczenie organizacji! Co wy na to?

Organizacja FAME MMA przedstawiła oficjalne oświadczenie dot. promowania przestępczego żargonu oraz innych postaw normalizujących kryminogenne zachowania, które mają miejsce podczas wydarzeń produkowanych przez największą organizację freak fight w Europie.

Mirosław Okniński zdecydował! Wyznał, że nie pojawi się w narożniku Załęckiego jeśli zawalczy z… Widzieliście?

Mirosław Okniński podczas wywiadu dla kanału MMA-bądź na bieżąco otrzymał pytanie m.in. o coraz to donośniejsze głosy w kuluarach, w związku z potencjalnym starciem swojego podopiecznego z aktualnym zawodnikiem KSW. Stanowisko “Łowcy Skór” co do tego starcia jest klarowne.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis