MMA PLCiekawostkiMateusz Borek zaprosił Marcina Najmana do programu Hejt Park

Mateusz Borek zaprosił Marcina Najmana do programu Hejt Park

Marcin Najman (2-5), nawet jeśli przegrywa swoje walki, to stale przykuwa ogromną uwagę kibiców i specjalistów od PR. “El Testosteron” jest obecnie medialnym fenomenem w Polsce i to zarówno na dużą grupę zwolenników, jak i przeciwników. Stąd jego udział w programie Hejt Park produkowanym przez Kanał Sportowy wydaje się strzałem w 10!

Zaproszenie Marcinowi Najmanowi do udziału w jednym z odcinków tego programu, w którym prowadzący wraz z gościem odbierają telefony od słuchaczy i odpowiadają na ich pytania, oficjalnie przekazał Mateusz Borek.

Dziennikarz Kanału Sportowego odniósł się do słów Marcina Najmana, których ten udzielił w wywiadzie dla MMA.PL, a które nawiązywały bezpośrednio do Mateusza Borka i zaprosił zawodnika FAME MMA do udziału w swoim programie:

Oficjalnie zapraszam ⁦@MarcinNajman do HejtParku w ⁦@Sportowy_Kanal

⁩ Obiecuję, że po prostu pogadamy merytorycznie. Bez chamstwa.”

“Słuchajcie , są formy poważne i luźniejsze. HejtPark przed snem to program dla Was. O ludziach. O zjawiskach. Dialog. Akceptacja, sympatia,krytyka, hejt w stosunku do gości. Wszystko z uśmiechem. Mi chodzi , żebyście poznali moich rozmówców z innej strony i dali im szansę. Tyle.”