MMA PLKSWMateusz Borek podsumowuje KSW 71 w Toruniu: Po Różalu widać przebyte wojny [WIDEO]

Mateusz Borek podsumowuje KSW 71 w Toruniu: Po Różalu widać przebyte wojny [WIDEO]

Mateusz Borek w rozmowie z dziennikarzami podsumowuje minioną galę KSW 71 w Toruniu. Komentator bacznie przyglądał się wydarzeniom w Arenie Toruń.

Mateusz Borek

Tam oglądał między innymi walki Marcina Różalskiego, Artura Szpilki czy Mariana Ziółkowskiego. Jak widział tę imprezę popularny komentator?

Mateusz Borek podsumowuje KSW 71 w Toruniu

Poniżej zamieszczamy fragment wywiadu z Mateuszem Borkiem, w którym opowiada on o Marcinie Różalskim i jego nieudanym powrocie do KSW po pięciu latach przerwy:

“Pewnych rzeczy nie oszukasz, zdrowotnie. Widać po Marcinie czas, widać przebyte wojny, widać, że ten sport na wysokim poziomie kosztuje bardzo dużo zdrowia. Poza tym jednak pamiętajmy, że on ostatnią walkę w KSW stoczył w 2017 roku i z pięciu ostatnich lat Marcin stoczył tylko dwa pojedynki, czyli wychodzi nam średnio raz na dwa i pół roku. Można przypuszczać, że była minimalna rdza. Nie trenował z taką intensywnością, nie było tego treningu stricte pod start. Tego makro cyklu potem mikro cyklu, pod konkretną walkę bo wydaje mi się, że jednak starszy sportowiec jest jak starszy piłkarz. Starszy piłkarz jest jeszcze dobry jak ciężko trenuje i gra co trzy dni. Albo raz w tygodniu. Ale jak zaczynają się urazy, zaczynają być przerwy, to już bardzo ciężko wrócić na właściwe obroty.”

Cały wywiad z Mateuszem Borkiem do sprawdzenia poniżej:

A Wy jak sądzicie – czy Marcin Różalski powróci jeszcze w dobrym stylu do klatki KSW?

Zobacz także:

PFL 2022 #4: Marcin Held przegrywa rewanż z Natanem Schulte. Polak nie awansuje do fazy play-off [WIDEO]

Marcin Held (27-9) przegrał z Natanem Schulte (22-5-1) podczas kolejnej gali sezonu regularnego PFL w Atlancie. Brazylijczyk zwyciężył jednogłośną decyzją sędziowską to rewanżowe starcie. Dla polskiego zawodnika oznacza to koniec szans na awans do fazy-play-off.

Arkadiusz Wrzosek nowym zawodnikiem organizacji KSW!

Długo oczekiwany przez fanów zawodnik wreszcie dołącza do organizacji KSW. Arkadiusz Wrzosek podpisuje kontrakt z największą federacją w Europie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis