MMA PLNajnowszeMichał MaterlaMaterla otwarty na walkę w freakowej organizacji: Jeżeli miałbym na koniec kariery zarobić…

Materla otwarty na walkę w freakowej organizacji: Jeżeli miałbym na koniec kariery zarobić…

Michał Materla (32-9) zawalczy w przyszłości w freakowej organizacji? Były mistrz KSW nie wyklucza takiej opcji, gdy pojawi się dobra finansowo oferta.

Materla

39-latek najbliższy pojedynek stoczy trzeciego maja na hitowej gali XTB KSW 83: Colosseum 2. Podopieczny Piotra Bagińskiego skrzyżuje rękawice z Radosławem Paczuskim (5-1).

Materla w ostatniej walce wrócił na odpowiednie tory po bolesnej przegranej przez nokaut z Mariuszem Pudzianowskim. Weteran KSW wystąpił przed własną publicznością na gali KSW 78 w Szczecinie. 39-latek w rewanżu po latach pokonał przed czasem Kendalla Grove – choć początek należał do tych naprawdę trudnych.

Tak to wyglądało:

Materla: Nie wykluczam freaków!

Michał Materla na kanale ”Klatka po klatce” wyjawił, że już w tym momencie pojawiły się ciekawe propozycje z freak fightowych organizacji.

Był Oktagon, były organizacje freakowe. Musiałbyś zapytać Norberta. Nie chcę przekłamać, żeby nie wymienić kogoś, a potem powie, że takiej sytuacji nie było. Rozmowy były, dosyć zaawansowane. Jeszcze mniejsze organizacje były, które próbował zobaczyć, czy mają siłę na ty, by zmierzyć się z moim nazwiskiem. Mówię o sumach.

Materla nie wyklucza walki w freakowej organizacji.

Nie wykluczam freaków. Nawet jeśli walczyłbym w organizacji freakowej, to byłby pojedynek sportowy. Jeżeli miałbym na koniec kariery zarobić fajne pieniądze, to dlaczego miałbym z tego nie skorzystać? Jeżeli KSW nie chciałoby sięgnąć po moje nazwisko.

Całą rozmowę zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Okniński skomentował ostatnią walkę Michała Oleksiejczuka: Podjął decyzje za które teraz płaci! Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych w naszym kraju trenerów sportów walki – Mirosław Okniński skomentował ostatnią walkę byłego swojego podopiecznego – Michała Oleksiejczuka, który przegrał na minionej w sobotę gali UFC w Las Vegas.

Tańcula ma pomysł na walkę w KSW! Rywalem Krzysztof ”Diablo” Włodarczyk?

Arkadiusz Tańcula już wielokrotnie wspominał, że jego wielkim marzeniem jest walka w największej organizacji w naszym kraju. Freak fighter w rozmowie z kanałem ”TV Reklama” wskazał nawet potencjalnych rywali, z którymi mógłby się zmierzyć w KSW. Co ciekawe Tańcula wspomniał o byłym mistrzu świata w boksie – Krzysztofie ”Diablo” Włodarczyku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis