MMA PLNajnowszeArek TańculaTańcula ma pomysł na walkę w KSW! Rywalem Krzysztof ”Diablo” Włodarczyk?

Tańcula ma pomysł na walkę w KSW! Rywalem Krzysztof ”Diablo” Włodarczyk?

Arkadiusz Tańcula już wielokrotnie wspominał, że jego wielkim marzeniem jest walka w największej organizacji w naszym kraju. Freak fighter w rozmowie z kanałem ”TV Reklama” wskazał nawet potencjalnych rywali, z którymi mógłby się zmierzyć w KSW. Co ciekawe Tańcula wspomniał o byłym mistrzu świata w boksie – Krzysztofie ”Diablo” Włodarczyku. Trzeba przyznać, że wielu kibiców mówiło o ”Diablo” w MMA, ale w kontekście potencjalnego starcia z Arturem ”Szpilą” Szpilką.

Tańcula

”Aroy” doczeka się upragnionej walki o pas w freakowej organizacji. Tańcula dwudziestego maja na gali FAME MMA 18 w Łodzi zmierzy się z Maksymilianem ”Wiewiórem” Wiewiórką. Do ich starcia miało dojść już na poprzedniej edycji, ale Tańcula doznał kontuzji i walka została przeniesiona.

Tańcula ostatnie walki odnotował na gali FAME MMA 15. Walki, bowiem podczas jednego wieczoru stoczył dwa pojedynki. ”Aroy” przed czasem odprawił Mateusza Murańskiego, a następnie pewnie wypunktował Jacka Murańskiego.

Tańcula ma pomysł!

Arkadiusz Tańcula w rozmowie z kanałem ”TV Reklama” wskazał potencjalnych przeciwników, z którymi mógłby się zmierzyć w największej organizacji w naszym kraju.

Co ciekawe ”Aroy” stwierdził, że pojedynek z Krzysztofem ”Diablo” Włodarczykiem to jest dobry pomysł.

Ucieszyłem się, że KSW sięga po innych ludzi, to jest akurat spoko. Drzwi się otwierają na nowe postaci, fajny ruch. W sumie ja o czymś takim nie myślałem, bo podawałem potencjalnych rywali Akop Szostak, Erko Jun czy freakowi. Mógłbym zawalczyć z jakimś bokserem, umiejętności grapplerskie mam na takim poziomie, że bez problemu mógłbym zawalczyć z na przykład z ”Diablo” Włodarczykiem. Czemu nie? Czy jakimś innym bokserem. Mogę się bić nawet z 90-kilogramowymi dzikami, tylko niewywodzącymi się z MMA, tylko jakimś bokserem czy kickboxerem. Mam taki parter, że mógłbym sobie poradzić.

Zobacz także:

Pudzianowski w mocnym stylu odpowiada na słowa Oknińskiego: Polecam pysk o kibel wytrzeć! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił w mocnym stylu odpowiedzieć na słowa Mirosława Oknińskiego.

Norman Parke stoczy kolejną walkę w Polsce? Wiemy gdzie może się to wydarzyć!

Norman Parke wróci i stoczy kolejny pojedynek w naszym kraju? Tego nie możemy wykluczyć. Udało nam się ustalić z jaką organizacją były tymczasowy mistrz KSW wraz z menadżerami prowadzi negocjacje/rozmowy. Trzeba przyznać, że większość kibiców/internautów będzie zaskoczona.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis