MMA PLNajnowszeONE ChampionshipMartyna Kierczyńska w formie przed drugą walką w One Championship! Jest nagranie z treningu!

Martyna Kierczyńska w formie przed drugą walką w One Championship! Jest nagranie z treningu!

Martyna Kierczyńska już ósmego marca stoczy swój drugi pojedynek w prestiżowej organizacji One Championship. Nasza reprezentantka wystąpi na ONE Fight Night 20 w Bangkoku, gdzie zmierzy się z Białorusinką – Ekateriną Vandaryevą. W mediach społecznościowych ukazały się nagranie z przygotowań Martyny do najbliższej walki.

Kierczyńska

Warto zaznaczyć, że Martyna została wysłuchana i w krótkim odstępie czasu stoczy drugi pojedynek. Polka w debiucie zawalczyła w legendarnym Lumpinee Boxing Stadium z zawodniczką publiczności –  Nat ”Wondergirl” Jaroonsak.

Tajka na samym początku ruszyła do przodu, ale szybko zdała sobie sprawę, że nie był to dobry pomysł. Polka od razu przejęła kontrolę nad pojedynkiem i wdała się w szalone kombinacje. Wszystko docierało do celu, a Tajka coraz bardziej była zagubiona. Łokcie, bacfist, serie ciosów… Tajka próbowała ratować się klinczem, ale w nim także przyjęła sporo kolan.

W drugiej rundzie Nat ponownie ruszyła – tym razem z middel kickami. Martyna szybko jednak odpowiadał i wchodziła w następne akcje. ”Wondergirl” była oszołomiona. Kierczyńska przy narożniku podkręciła tempo, a Tajka była liczona. Sędzia postanowił przerwać ten nierówny pojedynek.

Jest forma!

Martyna Kierczyńska jest w świetnej formie przed nadchodzącym starciem w One Championship. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z treningów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis