MMA PLNajnowszeONE ChampionshipMartyna Kierczyńska po face to face przed debiutem w One Championship! [WIDEO]

Martyna Kierczyńska po face to face przed debiutem w One Championship! [WIDEO]

Już z piątku na sobotę w Tajlandii, a dokładnie w Bangkoku odbędzie się gala  One Fight Night 19, gdzie swój debiut w prestiżowej organizacji odnotuje nasza reprezentantka Martyna Kierczyńska. Polka jest już po ostatnim face to face z rywalką przed pierwszą walką. 

Kierczyńska

Martyna spełniła wymagany limit, a już teraz nie może się doczekać pojedynku z zawodniczką publiczności. Na naszym kanale pojawiła się rozmowa z Kierczyńską i trenerem Maciejem Domińczakiem parę godzin przed debiutem w One Championship.

Możecie zobaczyć go poniżej:

Martyna posiada naprawdę pokaźny rekord jeśli chodzi o amatorskie pojedynki, bowiem wynosi 102 wygrane i 7 porażek. W zawodowym jest niepokonana i posiada rekord 4-0.

Ostatni face to face!

Jesteśmy po oficjalnej ceremonii ważenia, na której Martyna Kierczyńska spotkała się oko w oko ze swoją najbliższą przeciwniczką.

Polka wskoczyła do karty walk w ostatniej chwili. Zmierzy się z zawodniczką publiczności – Nat ”Wondergirl” Jaroonsak. Martyna tym samym zastąpi reprezentantkę Brazylii – Dwayne Cardoso, która wstępnie miała zmierzyć się z Tajką.

Wspomniany face to face poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis