MMA PLNajnowszeONE ChampionshipMartyna Kierczyńska o swoich aspiracjach: Krok po kroku! Chcę mieć pas One Championship!

Martyna Kierczyńska o swoich aspiracjach: Krok po kroku! Chcę mieć pas One Championship!

W mediach społecznościowych pojawiła się wypowiedź naszej reprezentantki Martyny Kierczyńskiej, która wyznała jakie ma aspiracje. Podopieczna Macieja Domińczaka nie ukrywa, że jest głównym celem jest zdobycie pasa w prestiżowej organizacji One Championship. Polka w pewnym momencie wspomniała także o obecnej mistrzyni. Warto zaznaczyć, że Martyna z pokorą podchodzi do wszystkiego i zapewnia, że za nim walka o pas, to musi robić kolejne kroki.

Kierczyńska

Martyna swój drugi pojedynek w największej Azjatyckiej organizacji stoczy już ósmego marca. Tym samym Polka została wysłuchana i stoczy szybko swój drugi pojedynek. Kierczyńska podczas One Fight Night 20 w Bangkoku zmierzy się z doświadczoną Ekateriną Vandareyevą.

33-latka posiada na swoim koncie mnóstwo sukcesów. Jest choćby trzykrotną złotą medalistką Mistrzostw Świata w boksie tajskim.

Swoją szansę w One Championship dostała w 2019 roku, gdy przegrała przez nokaut w Tokio z Janet Todd. Białorusinka w One stoczyła cztery walki i z żadnego nie wyszła zwycięsko. Warto jednak zaznaczyć, że były to nie łatwe przeciwniczki, a dwie walki kończyły się niejednogłośną decyzją sędziów i większościową decyzją sędziów. 

Kierczyńska wspomniała o mistrzyni One!

Martyna Kierczyńska w jednej z ostatnich swoich wypowiedzi wspomniała o mistrzyni One Championship. Polka zapewnia, że jej celem jest oczywiście zostać nową mistrzynią prestiżowej organizacji, ale… krok po kroku!

Aktualną championką w One jest zaledwie 19-letnia Smilla Sundell z Szwecji.

Chcę mieć pas. Krok po kroku. Mam nadzieję, że dostanę tę walkę o tytuł. Smilla śledziła mnie na instagramie. Może mnie obserwuje, bo się boi! Nie wiem. Mam nadzieję!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis