MMA PLOktagonMarta Waliczek chora! Wypada z walki z Lucie Pudilovą na Oktagon MMA 18

Marta Waliczek chora! Wypada z walki z Lucie Pudilovą na Oktagon MMA 18

Marta Waliczek chora! Polka stanęła przed wielką szansą w postaci konfrontacji z byłą zawodniczką UFC Lucie Pudilovą, ale niestety nie wyjdzie ona do tego pojedynku.

O chorobie Polki, która miała wystąpić w jednej z najbardziej medialnych walk gali Oktagon MMA 18 poinformował jej menadżer – Przemysław Kosiński z grupy MMAanimals.

Marta Waliczek chora! Wypada z walki z Lucie Pudilovą na Oktagon MMA 18

Gala Oktagon MMA 18 zaplanowana jest na dzień 21 listopada w Brnie w Czechach. Menadżment zawodniczki stara się o przełożenie tego starcia na kolejną galę Oktagon MMA:

“Niestety Marta Waliczek z powodu choroby wypada z pojedynku z Lucie Pudilovą na gali Oktagon 18. Walczymy o przełożenie walki i nowy termin.” – napisał na TT Przemysław Kosiński.

Dla Marty Waliczek miał to być powrót do walki w formule MMA po prawie półtorarocznej przerwie. Ostatni pojedynek w tej formule stoczyła w czerwcu zeszłego roku, gdzie na gali Celtic Gladiator 24 przegrała w trzydzieści sekund z Julią Stoliarenko przez poddanie balachą. Później Polka rywalizowała w formule K-1. Na gali HFO: Aim High wypunktowała Dominikę Filec.

Zobacz także:

Justyna Haba o spotkaniu z Floydem Mayweatherem

Już w najbliższą sobotę Justyna Haba stoczy swój pierwszy pojedynek w federacji KSW. W swoim debiucie w największej polskiej organizacji zmierzy się z Karoliną Owczarz.

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [12-15.11.2020]

Przed nami kolejny weekend i kilka kolejnych interesujących gal MMA. Co obejrzeć? Sprawdźcie w naszym rozkładzie jazdy!

Brodnicka po pierwszej przegranej: Pokażcie, w której rundzie gdziekolwiek mi ona zagroziła!

Ewa Brodnicka (19-1, 2 KO) po pierwszej zawodowej przegranej nie zamierza kończyć swojej kariery w boksie. ”Kleo” uważa, że ostatnia walka z Mikaelą Mayer (14-0, 5 KO) była bliska. Dodatkowo 36-latka nie rozumie, dlaczego jest krytykowana w Polsce, a w Stanach Zjednoczonych zaś chwalona.

Maciej Różański obronił pas. Dokonał tego dzięki rzadkiej technice!

W walce wieczoru gali EFM 4: Walka o niepodległość w Szczecinie Maciej Różański pokonał Mantasa Zukauskasa. Pojedynek zakończył rzadkim duszeniem.