MMA PLNajnowszeDon KasjoMariusz Pudzianowski zabiera głos! Jest odpowiedź na słowa Don Kasjo!

Mariusz Pudzianowski zabiera głos! Jest odpowiedź na słowa Don Kasjo!

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił zareagować na ostatnie słowa Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” zapewniał, że po zwycięstwie z Popkiem chciałby spróbować swoich sił w starciu z weteranem KSW. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zaproponował walkę w boksie w małych rękawicach. Warto zaznaczyć, że Kasjusz z wielkim szacunkiem wypowiada się o Pudzianowskim.

Kasjo

Kasjusz już parę razy wspomniał o takim potencjalnym starciu. W rozmowie z portalem ”Koloseum” mówił również o potencjalnej walce z Pudzianowskim.

Nie wiem czy dadzą mi szansę Maciej Kawulski i Martin Lewandowski. Czy w ogóle Mariusz Pudzianowski byłby zainteresowany. Ja bym był, więc chętnie bym zawalczył, jeżeli chciałby Mariusz sprawdzić się w stójce na ręce. Materlę ładnie znokautował, więc wydaje mi się, że stójkowo też ma umiejętności. Może, ale jeżeli nie, no to rozumiem. Ja jakby proszę o tę walkę Mariusza, bo bym chciał sam dla siebie, bo czasem mi przychodzi w głowie, że jestem nieśmiertelny. Więc chciałbym zobaczyć czy naprawdę, czy jednak z najsilniejszym człowiekiem bym nie dał rady.

Pudzianowski odpowiada!

Mariusz Pudzianowski postanowił zareagować w mediach społecznościowych na ostatnie słowa Kasjusza Życińskiego.

Nieeeee!!! Ja chce sprawdzić się w wyciskaniu sztangi. Nie!? Ok przysiad ?? Nie!! Ok na barki sztanga ??? Nie!! Ok przerzucanie opony lub kule. Tez nie hymm. Mma bez rękawic tylko owijki ???? Tez nieeee!!! Ok to zapasy same !!!!!!!!! Mniej boli wtedy. Ok jak wygra ze mną w spacerze farmera – walizki 100 kg na odległość. Będę boksował, choć nie umiem boksować. Ps: Nie znam osobiście chłopaka!!! Nie oceniam nikogo!!! Nie obrażam szanuje każdego człowieka po prostu.

Kasjusz Życiński w sobotę stoczył drugi pojedynek w organizacji PRIME SHOW MMA. ”Don Kasjo” wystąpił w main evencie czwartej edycji w Szczecinie. Kasjusz w drugiej odsłonie zdemolował rapera – Popka.

Już siedemnastego grudnia dojdzie do wyczekiwanej walki legend – Mariusz Pudzianowski kontra Mamed Khalidov. Będzie to main event gali XTB KSW 77 w Gliwicach.

Zobacz także:

PRIME 4: Okniński bił syna w przerwach! To był szybki zastrzyk motywacji i pobudzenia! [WIDEO] Widzieliście?

Mirosław Okniński zabrał głos po wczorajszej walce syna. Adam Okniński wrócił do zawodowych startów po dłuższej przerwie. ”Łowca Skór” miał wstępnie zmierzyć się z Normanem Parke. Pojawiły się duże problemy, więc nowym przeciwnikiem Adama został równie doświadczony Artur ”Kornik” Sowiński.

PRIME 4: Role się odwróciły! Rafał ”Sportowy Świr” Gawron oblany po walce! [WIDEO] Co wy na to?

Rafał Gawron ma za sobą pierwszy pojedynek w mieszanych sztukach walki. ”Sportowy Świr” wystąpił na sobotniej gali PRIME SHOW MMA 4 w Szczecinie. Gawron w drugiej odsłonie musiał uznać wyższość Piotra ”Byłego Ochroniarza oszusta z Tindera” Kałuskiego. Po walce było pewne zamieszanie….

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis