MMA PLKSWMariusz Pudzianowski gotowy na walkę z ”Górą” w dowolnej formule!

Mariusz Pudzianowski gotowy na walkę z ”Górą” w dowolnej formule!

Mariusz Pudzianowski (15-7) jest gotowy na walkę z Hafþórem Júlíusem Björnssonem w dowolnej formule. 44-latek podkreśla, że spotkałoby się dwóch byłych mistrzów świata.

Hafþór Júlíus Björnsson ustanowił nowy rekord w martwym ciągu. Islandczyk to jeden z najlepszych strongmanów ostatnich lat. Występował również w niezwykle popularnym serialu “Gra o Tron”, gdzie wcielał się w postać Gregora Clegane’a zwanego “Górą”.

Pudzian: Jeżeli będzie taka możliwość to na pewno nie odmówię!

Mariusz Pudzianowski (15-7) w rozmowie z portalem MMAfistsPL został zapytany o potencjalne starcie z Hafþórem Júlíusem Björnssonem. 

Na razie to są tylko takie domysły/spekulacje, ale jeżeli będzie taka możliwość ja jestem otwarty na każdą propozycję. Bjornsson mistrzem świata był, ja też byłem, no to byśmy sprawdzili się w innej dziedzinie. Jeżeli będzie taka możliwość to na pewno nie odmówię (…) Jeżeli będzie boks nie ma problemu, będzie trzeba kick-boxing, na każdą formułę się zgodzę.

Pudzianowski wystąpił w walce wieczoru ostatniej 61 edycji w Trójmieście. Starcie z ”Jurasem” było świetnym posunięciem medialnym. Walka dostarczyła sporo emocji. Łukasz Jurkowski (17-12) miał swoje momenty, aby zaszokować zgromadzoną publiczność w hali. Ostatecznie Pudzianowski w trzeciej rundzie znalazł sposób, aby zakończyć walkę przed czasem.   

Zobacz także:

UFC: Fantastyczna wiadomość! Przyszła obrona pasa Błachowicza w europejskich godzinach! Będziecie oglądać?

To fantastyczna wiadomość dla fanów/kibiców w Europie. Wszystko na to wskazuje, że gala UFC 267 odbędzie się w europejskich godzinach. Przypomnijmy, że w walce wieczoru do drugiej obrony pasa w wadze półciężkiej stanie nasz reprezentant Jan Błachowicz (28-8).

Ujawniono przyczynę śmierci nastoletniego Franka Vareya, którego typowano na mistrza świata w boksie! Widzieliście?

Ujawniono przyczynę śmierci nastoletniego pięściarza Franka Vareya, który w przyszłości miał zostać mistrzem świata w uprawianej przez siebie dyscyplinę. 16-latek zmarł tragicznie. Wpis jego pamięci udostępnił m.in. Tyson Fury.