MMA PLJan BłachowiczUFC: Fantastyczna wiadomość! Przyszła obrona pasa Błachowicza w europejskich godzinach!

UFC: Fantastyczna wiadomość! Przyszła obrona pasa Błachowicza w europejskich godzinach!

Foto: Facebook/ Jan Błachowicz

To fantastyczna wiadomość dla fanów/kibiców w Europie. Wszystko na to wskazuje, że gala UFC 267 odbędzie się w europejskich godzinach. Przypomnijmy, że w walce wieczoru do drugiej obrony pasa w wadze półciężkiej stanie nasz reprezentant Jan Błachowicz (28-8).

Polak trzydziestego października w Abu Dhabi zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7). Brazylijczyk szansę mistrzowską dostanie po pięciu zwycięstwach z rzędu – w tym czterech skończonych przed czasem.

Świetna wiadomość!

Ariel Helwani w mediach społecznościowych poinformował, że gala UFC 267 nie będzie sprzedawana w systemie PPV na terenie Stanów Zjednoczonych. Podobna sytuacja miała miejsce w 2011 roku. Transmisja numerowanej gali tym razem w ESPN oraz ESPN+.

Wiadomość ta oznacza, że gala UFC 267 planowana na trzydziestego października odbędzie się w europejskich godzinach. Walki Jana Błachowicza (28-8) z Gloverem Teixeirą (32-7) możemy spodziewać się w godzinach 22-23.

Przypomnijmy, że na tej samej gali swój następny pojedynek w największej organizacji na świecie stoczy Michał Oleksiejczuk (15-4). Podopieczny Mirosława Oknińskiego zmierzy się z niepokonanym Shamilem Gamzatovem (14-0).

Zobacz także:

To się naprawdę wydarzyło! Walka kobiety z mężczyzną! [WIDEO] Widzieliście?

Dużo mówi się o freak fightach i kontrowersyjnych postaciach w naszym kraju… Jednak podobne zestawienia/sytuację mają miejsce również poza granicami Polski. To prawda doszło do pojedynku kobiety z mężczyzną. Warto zaznaczyć, że nie było tutaj żadnej taryfy ulgowej.

Polski Ken zmotywuje swoich widzów do treningów na siłowni? Jest nowe nagranie! [WIDEO]

Michał Przybyłowicz nie odpuszcza na treningach, ponieważ chce zaskoczyć całą zgromadzoną publiczność. ”Polski Ken” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki podczas zbliżającej się trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się w październiku. W drugiej połowie sierpnia możemy spodziewać się pierwszej konferencji prasowej.